6

מסיקה עוזב, מהפכה בהרכב

ניר לוין מבצע זעזוע: שוחח עם ארז מסיקה והודיע לו לחפש קבוצה. אביב חדד ישוחרר גם כן. שיבחון, שפונגין וחדד יסופסלו. בקבוצה ממתינים לרביד ےזל

יום שלישי 02 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
במכבי ת"א החליטו לבצע זעזוע מקצועי לקראת המשחק בשבת נגד הפועל קרית שמונה. המאמן ניר לוין מתכנן להושיב על הספסל בשבת את יוסי שבחוון, יובל שפונגין ורודי חדד. השלושה מסומנים אצל לוין כאכזבה וכמי שאינם תורמים למשחק בעמדות בהם הם מוצבים.

ארז מסיקה שחקן הכל-בו של הצהובים זומן לשיחה אצל ניר לוין. המאמן ביקש ממסיקה לחפש לעצמו קבוצה חדשה והכוונה היא להיפרד ממנו. מסיקה ינסה לחפש לעצמו קבוצה חלופית בימים הקרובים ובמקביל ינסה להשתחרר בסכום הӧרוב לאפס.

גם הבלם אביב חדד התבקש לחפש קבוצה אחרת. שכרם של השניים יעזור חלקית במימון שכרו של הקשר הברזילאי רומאליו. הקשר רביד גזל חידש את המו"מ עם מכבי ת"א, אשר תמתין לו עד יום חמישי.

הברזילאי רומאליו יחתום תחילה לשۜושה חודשים בלבד ואם ירשים הוא ישאר עד סיום העונה. עלות חוזהו עד ינואר הינה 800 אלף שקלים ואם יישאר עד תום העונה העלות תהיה מיליון וחצי שקלים.

מכבי ת"א תצא כבר ביום שישי צפונה ותקיים את ההכנות בקיבוץ הגושרים.  רק מעט יותר מ-100 אוהדים צפויים לעלות צפונה בכדי לעודד את הקבוצה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק