7

לא באותה ליגה

מכבי תל אביב שיחקה הערב מול הניו יורק ניקס, במדיסון סקוור גארדן, לאחר פתיחה מרשימה של מכבי ברבע הראשון, השתלטו הניקס על המתחק וקבעו בסיום 112:85

יום שישי 12 אוקטובר 2007
אבירם גולדשטיין
ד לי ונייט רובינסון החליטו להעלות הילוך נוסף כאשר הגדילן את היתרון הניו יורקי לתוצאה 81:59 וקטש שראה את שחקניו עייפים לקח פסק זמן נוסף כדי לנסות לשנות דבר מה.

הלפרין עם 4 נקודות יחד עם נקודות נוספות של אליהו ופייזר הצליחו לצמק במעט את התוצאה בסוף הרבע ל- 83:67 לניקס.

רבע רביעי: 

הרבע התחיל עם שתי שלשות נהדרות של נייט רובינסון ופרד ג'ונס מהניקס, כשהתקפת מכבי נתקעת פעם אחר פעם&nbɳp;ומצריכה את קאמינגס לקחת זריקות ייאוש בסוף שעון ה- 24 שניות והניקס מנצלים כל הזדמנות לרוץ ולהשלים ריצה של 10:0.

פרד ג'ונס המשיך לצלוף מבחוץ וקבע 98:69 למארחים, ומיד לאחר מכן ג'פרס משלים מתפרצת עם דאנק קליל שמביאה את הניקס ל- 100 נקודות 7 דקוӪ לסיום המשחק שהופכות לדקות גארבג' טיים.

מנקודה זו הניקס הורידו מספר הילוכים ואייזה תומאס הכניס מספר בחורים צעירים בכדי לבחון את הסגל הסופי שיעמוד לרשותו העונה. פייזר עם 2 נוספות מהקו ומוריס עם 4 נקודות מריבאונדים בתקפה קבעו 110:80&n͢sp;לניקס כאשר על השעון נותרו 2 דקות לסיום המשחק.

עד הסיום מכבי תל אביב הספיקה לקלוע עוד 5 נקודות של מוריס וקאמינגס כאשר בדקה האחרונה, הכניס עודד קטש את יחזקאל סקוור הצעיר לשאוף קצת אבק כוכבים ולומר לכל חבריו בארץ כי דרך על פארקט המדיסון סקוורȠגארדן. 

תוצאה סופית: 112:85 לניקס.

מכבי תל אביב יכולה לקחת איתה מספר נקודות אור מהמשחק הזה, כאשר קאמינגס הראה יכולות ניהול משחק וקבלת החלטות טובות ומרקוס פייזר עם כל הכוח והמאסה שלו יהווה איום התקפי מתחת לסלۙם במהלך העונה באירופה. זאת ועוד מבלי להזכיר את חסרונם המשמעותי של וויצ'יץ, ביינום ובורשטיין אשר לא שיחקו הערב בגלל פציעות.

קלעים בולטים:

מכבי תל אביב: קאמינגס הוביל את קלעי מכבי עם 21 נקודות, 4 מ- 6 לשלוש ו- 4 אסۙסיטים, פייזר קלע 18 נקודות והוסיף 12 ריבאונדים כאשר מוריס קולע 12 נק' ומלקט 9 ריב' (4 בהתקפה). מבין ה"ישראלים" בלטו אליהו עם 10 נקודות ועומרי כספי עם 8. ניו יורק ניקס: קרופורד 16 נק', ראנדולף 15 נק' ו- 7 ריב', פרד ג'ונס 14 נק', מארברי 13 נק' ו- ȵ אסיסיטים ונייט רובינסון עם 12 נק' ו- 5 אסיסטים.

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק