6

בן - זקן תומך בחזן

אסיפץ השחקנים והביקורת הפומבית של השחקנים כנגד המאמן אלון חזן תביא לשחרור מספר שחקנים מהקבוצה וריענון הסגל. הנשיא תומך במאמן הקבוצה

יום ראשון 14 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
המשבר המתרחב בין חלק משחקני מ.ס. אשדוד למאמנם אלון חזן ממשיך לתפוס תאוצה כאשר במהלך היום לא נמצאה הדרך להביא לפתרונו. הביקורת שהעבירו חלק משחקני הקבוצה על מאמנם אמש במהלך אסיפת חירום מיוחדת של השחקנים בעۧבות ההפסדים בשבועות האחרונים הפכה לשיחת היום במועדון גם בקומת ההנהלה וגם בקרב השחקנים שטוענים כי הדברים שנאמרו רק יעמיקו את גודל המשבר במועדון.

נשיא הקבוצה ג'קי בן - זקן קיבל קיבל ממספר כדורגלנים בקבוצה את תוכן הדברים שנאמרו בפגישה מלווה במספר פירושים ושוחח עם המאמן אלון חזן. במהלך השיחה בין הנשיא למאמן הבהיר בן - זקן לחזן כי הוא תומך בו ובדרך האימון שלו. התמיכה של בן - זקן חיזקה את המאמן שאמור לנהל מספר שיחות אישיות עם רוב השחקנים החל מהבוקר. 

בשלב זה התוכנית היא להיפרד ממספӨ שחקנים אשר מרעילים את האווירה בקבוצה כך שאין ספק כי עדיין אין סוף לסיפור. שחקן בכיר בקבוצה אמר הערב ל-TELESPORT: "בקבוצה צריכים זעזוע, אולי הפגישה והאפשרות להוציא דברים מהבטן רק תעזור לצאת מהמשבר".

תגובות

טלספורט בפייסבוק