עתידו של אסולין לא ברור

החלוץ חזר להתאמן אבל לא ברור עדיין אם הוא מוכן להתחבר שוב לקבוצה, לקראת המבחנים החשובים בליגה ובגביע אופ"א. טוטנהאם: 1,500 אוהדים יגיעו לבלומפילד

יום חמישי 18 אוקטובר 2007
אשר גולדברג

הפועל ת"א מתכוננת למשחק מול בני סכנין, בצל פתיחת עונה איומה, כשהיא ללא ניצחון ליגה אחרי חמישה מחזורים. 

בהפועל ת"א לחוצים לנוכח המשחקים הקרובים בליגה ובגביע אופ"א, בהם חייבת הקבוצה לספק לאוהדים הישגים, אחרי תצוגת הנפל האחרונה בהפסד 2:0 להרצליה.

ליאור אסולין, "חלוץ התעלומה", שב לאימונים כשהניחושים סביב העדרותו ומצב רוחו משפיעים על האווירה הכללית. בקבוצה רוצים לתמוך בחלוץ ומבקשים לסלול לו את הדרך חזרה להרכב, אך עדיין לא ברור אם אסולין מצא את שביל החזרה להתעסקות בכדורגל בלבד.

אסולין שוחח עם המאמן גיא לוזון ויקיים שיחות גם עם היו"ר מוני הראל ועם הסקאוט יוסי אבוקסיס. בלי קשר לאסולין, לוזון מקיים שיחות גם עם רוב הזרים שאינםĠממוקדים בהוראות המקצועיות.

רק מחר (שישי) יוחלט אם ואליד באדיר יקבל תפקיד בחלק ההתקפי של הפועל ת"א במשחק בשבת בדוחא.

בהפועל ממשיכים להיערך למשחק הגדול מול טוטנהאם שיתקיים ב- 8 בנובמר בבלומפילד.

אתמול הגיעו לישראל נציגߙ הקבוצה והבוקר התקיימה פגישה לוגיסטית בין הצדדים.

בפגישה נכחו מנכ"ל הפועל אריה הרשקוביץ וסמנכ"לית השיווק של הפועל רונית גלסמן. מהצד האנגלי הגיעו הקונסול הבריטי ג'ף מי, מזכירת המועדון ג'ון אלכסנדר וקצין הביטחון סו איילין.

בפגישה הۦדדים דנו בכל האירגון הלוגיסטי של המשחק. האנגלים מצידם ערכו סיור בבלומפילד, בדקו את חדרי ההלבשה ואת משטח הדשא באצטדיון.

האנגלים טוענים שישנה התעניינות גדולה בקרב אוהדי טוטנהאם לקראת המשחק בישראל ורבים מהם מעוניינים להגיע לארץ בעיקר בגלל שזו קבוצה שӞנוהלת על ידי בעל בית יהודי וכך גם רוב אוהדיה של הקבוצה. בשלב ראשון ביקשו נציגי טוטנהאם כ-1500 כרטיסים וייתכן כי במידת הצורך הם יקבלו תוספת בהמשך.

נציגי טוטנהאם ביקשו להעביר גם מסר לאוהדי הפועל. הם סיפרו כי השיר הכי פופלארי ששרים אוהדי טוטנהאם הוא Ħquot; יהודים, יהודים" והכוונה היא באמת לעודד את הקבוצה והשחקנים ששייכים לבעל בית יהודי וחס וחלילה לא לפגוע בלאום היהודי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4