הרוויח עוד שבוע

הפועל באӨ שבע גברה הערב בבית על עירוני רמת השרון בתוצאה 0-2, ובכך הרוויחה מעט אוויר לנשימה במסגרת משחקי הליגה הלאומית

שבת 20 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT

כ-3000 צופים הגיעו הערב לאצטדיון "וסרמיל" בבאר שבע, כדי לצפות במפגש שהשלים את משחקי סוף השבוע בליגה הלאומית- הפועל באר שבע מול עירוני רמת השרון.&nbsɰ;

האורחת מרמת השרון הגיעה אחרי הפסד 2-5 בשבוע שעבר, כאשר גם באר שבע, עם המאמן מרקו בלבול, שמתחיל לאבד את הקרדיט שניתן לו בתחילת העונה, הגיעה אחרי הפסד לעירוני ראשון לציון במחזור הקודם. 

במהלך המחצית הראשונה נראה שיש סיבה ללחץ בו נמצא מאמן באר שבע, בלבול. משחק איטי, כמעט ללא הזדמנויות, הדגיש מדוע שתי הקבוצות נמצאות בתחתית הליגה הלאומית, כאשר שלוש נקודות בלבד מפרידות בין באר שבע לרמת השרון שמדורגת במקום האחרון בטבלה. ואכן במהלך המחצית הראשונה נרשמו הזדמנויות ללאנדרו סמיוני ולאוۤיר חיים, שהוחמצו. בסיום המחצית התוצאה עמדה על 0-0. 

עם פתיחת המחצית השנייה עלתה הפועל באר שבע עם רצון חזק יותר לנצח, והמשחק הפך להיות קצבי יותר. כמה דקות מפתיחת המחצית מהלך משותף של אביתר אילוז ואורן נסים, הסתיים בכדור של אופיר חיים, שהוӨחק מקו השער. 

ברגע שהדקות נקפו ושריקת הסיום נראתה קרובה, החלו אוהדי הפועל באר שבע לקרוא למאמן הקבוצה להתפטר מתפקידו ודווקא אז, הגיעו השערים. בדקה ה-82 הקבוצה הביתית עלתה ל 0-1, משער בבעיטה חופשית של לאנדרו סמיוני מטווח של כ-35 מטרים. המומנטום נשאר עם באר שבע, שדקה אחר כך כבשה את השער השני במשחק. אופיר חיים קיבל מסירה חכמה מהמחליף, אלעד בונפלד, וחתם את תוצאת המשחק, 0-2 להפועל באר שבע. 

מאמן הפועל באר שבע, מרקו בלבול, הגיב בסיום המשחק לכלי התקשורת: "זו פעם ראשונה שהסגל הזה משחק יחד. אנחנו עדיין צריכים להתגבש. אני אמשיך לעשות את העבודה כמו שאני מאמין, בדרך שלי, ובסופו של דבר באר שבע תהיה קבוצה טובה".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק