6

ציפיתי שיהיה קשה

עודד קטש צפה מראש שמכבי לא תעשה טיול ערב בנוקיה והוסיף: "אני יכול להבין את הקהל שהלך קצת מאוכזב הביתה לאור המשחק החלש"

יום שישי 26 אוקטובר 2007
שלמה חߡיד
מכבי לא שיחקה כדורסל טוב הערב, אך לבסוף ניצחה בכל זאת, הרבה בזכות הר הגעש הצהוב ובעיקר בזכות מהלך גדול של טרנס מוריס שחטף כדור וסיים את המתפרצת בסל. קטש, מאמן הקבוצה, וגם כל השחקנים יודעים שיש להם עוד הרבה מה לשפר לקראת המשך העונה, אך בהחלט יכולים להיות מרוצים מהניצחון, דווקא בעקבות כך שהם היו רחוקים מאוד מלהיות במיטבם.

עודד קטש, שסיים את הפרימיירה שלו כמאמן יורוליג בהצלחה אמר בסיום: "היה משחק באמת קשה. לא הצלחנו לייצۨ שום מומנטום. במחצית אמרתי לשחקנים שהקושי הזה זה לא משהו שלא ציפיתי. אני בטוח ש-11 אלף הצופים הלכו הביתה מאוכזבים קצת ואני יכול להבין אותם, אבל הם צריכים להבין שבחדר הלבשה שלנו היינו בטירוף ולא היתה שום שאננות".

יותם הלפרין, שסיים את הערב כקלעי הבולט של מכבי עם 18 נקודות: "הדברים הקטנים מנצחים את המשחקים בעיקר כשהיה משחק כל-כך צמוד. ידענו שיהיה קשה אבל לא האמנו שיהיה עד כדי כך קשה. זה היה קשה כי לא הצלחנו לישם את כל מה שדיברנו עליו בימים האחרונים. לה מאן גם הגיעו רגוۢים ובלי לחץ ואנחנו לעומת זאת עם ההתרגשות והלחץ הטבעיים של הקהל והעונה החדשה".

צילום ועריכה: יותם רונן

דרק שארפ, שקלע סל גדול ששינה את המומנטום בסיום הרבע השלישי: "הסל שלי לא גמר את המשחӧ אבל הוא היה תחילת השינוי. זה תמיד קשה בתחילת העונה כשהקבוצות עוד חדשות ולא מכירים טוב אחד את השני. יש לנו עוד הרבה מה להשתפר".

ניקולה וויצ'יץ, שסיים משחק טוב עם 14 נק' ו-6 ריב': "היה משחק קשה מאוד ואני מצטער קצת בשߑיל הקהל שלא נתנו משחק גדול, אבל הכי חשוב שניצחנו במשחק הפתיחה. זו קבוצה חדשה כמעט לגמרי עם הרבה השחקנים חדשים ועדיין אין כימיה וחיבור בין כולם וזה הקשה עלינו. ייקח לנו קצת זמן אבל נתחבר ונהיה טובים יותר".

ונטיגו קאמינגס,  שהסתבך מוקדם בבעית עבירות ולא השפיע רבות על המשחק, אמר: "לא משחק טוב שלנו, אנחנו נשתדל לפצות את הקהל במשחק הבא. היתה התרגשות ואווירה מדהימה. לא הראנו את היכוללת האמיתית שלנו ואני כבר מחכה למשחק הבא בנהריה שבו נרצה להאראות ߐת היכולת האמיתית שלנו".

מרכוס פייזר שכלל לא הורגש הערב: "משחק לא טוב של מכבי. אנחנו מבקשים את סליחת הקהל. הם היו פשוט נפלאים היום ואנחנו לא. חשוב מאוד שניצחנו אבל הדרך היתה לא טובה. בכל זאת תהיה לנו עונה טובה למרות Ӕפתיחה הלא משכנעת".

רביב לימונד מהצד המפסיד אמר: "היה מפגש מרגש. חבל שלא ניצחנו, אבל עדיין אני חושב שהיה משחק טוב שלנו. היה מדהים לחזור הביתה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק