דוידנקו חשוד שהפסיד בכוונה

הטניסאי הרוסי, שמדורג רביעי בעולם, הודח הערב בטורניר סנט פטרסבורג אחרי שקיבל אזהרה מהשופט כי הוא אינוȠמתאמץ מספיק

יום שישי 26 אוקטובר 2007
אבי יופה

הטניסאי הרוסי המדורג רביעי בעולם ניקולאי דווידנקו, הודח הערב במסגרת שלב שמינית הגמר בטורניר סנט פטרסבוג ברוסיה, אחרי שהפסיד למרין צ'ילי'ץ הקרואטי, אבל בכך ככל הנראה לא הסתיים הסיפור של הטניסאי הרוסי בטורניר. 

דווידנӧו, שכבר הבטיח את השתתפותו בטורניר המאסטרס בשנחאי, קיב אזהרה לקראת סיום משחק ההפסד לצ'יליץ' מהשופט הבלגי, כי הוא אינו מתאמץ מספיק ושהוא מנסה להפסיד את המשחק בכוונה. 

"הזדעזתי לשמוע את השופט אומר לי את זה במהלך המשחק", הגיב הערב ߓווידנקו לטענות נגדו, "זו פשוט שערורייה. מאיפה השופט יודע מה אני רציתי לעשות? הייתי כל כך טרוד מהנושא, שפשוט התחלתי לבכות", הודה השחקן, שנלקח בסיום המשחק לשיחה עם האחראי על הטורניר. 

"מה שקרה במשחק, זה שהתחלתי להרגיש עייפותȮ במערכה השלישית הרגליים שלי כבר היו מתות", ניסה דווידנקו להסביר בסיום את מה שקרה בעיניו. 

זו אינה הפעם הראשונה שמקרה כזה קורה לשחקן. גם משחקו של דווידנקו מול הארגנטינאי מרטין ארגואלו, נמצא בחקירה, בשל תבניות לא ברורות של סכומי כסף שӔושקעו במשחק על ידי מהמרים, כך נמסר בכלי התקשורת.

"אני לא יודע אם הוא לא התאמץ", הגיב המנצח הקרואטי צ'יליץ', שהספיק להפסיד את המערכה הראשונה לרוסי ב- 27 דקות בלבד, "אולי הוא פשוט איבד את תכנית המשחק שלו ואני ניצלתי את זה".&Ůbsp;


תגובות

f

טלספורט בפייסבוק