6

כרגיל הפועל הושפלה

בית"ר הביסה הערב 0:5 את הפועל ת"א במחזەר ה-5 בגביע הטוטו. מירוסביץ' {30} רומולו {46} ברק יצחקי {75,49} ועידן טל{82} קברו את הפועל עם הפסד נוסף ובהחלט לא מפתיע. גליל בן שאנן הורחק

יום רביעי 31 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים השפילה הערב בתוצאה 0:5 את הפועל ת"א במסגרת המחזור ה-5 בגביע הטוטו. גיא לוזון כנראה לא הסתפק ביכולת הגרועה של שחקניו הבוגרים במשך השנה, והערב המאמן האדום החליט לעלות הרכב שרובו מורכב מקבוצת הנוער. 

יצחק שום והאלופה לא התרגשו מהמצוקה התל אביבית, ובמחצәת ראשונה שקולה יחסית מילובן מירוסביץ'{30} כבש בכדור חופשי לאחר הרחקה של השוער האדום גליל בן שאנן.

אך אם בחצי הראשון גיא לוזון עוד היה יכול למצוא תירוצים הגיוניים, מהדקה ה-45 הצהובים שחורים פירקו את הפועל ללא רחמים. רומולו{46} וברק יצחקי{ĵ7,49} כבשו בתוך 3 דקות ועד הסיום עידן טל{82} השלים חגיגה ירושלמית.

במחזור הליגה הקרוב ייפגוש גיא לוזון באיחוד משפחתי מרגש את מכבי פ"ת באיצטדיון האורווה בתקווה להשיג ניצחון בכורה העונה, ובית"ר הנמצאת בכושר אדיר תצӐ לקריית אליעזר בכדי להשלים ניצחון ליגה רביעי ברציפות. 

מחצית ראשונה: הפועל מרשימה, אך מירוסביץ' כובש לזכות האלופה

המשחק נפתח באופן רגוע מצד שתי הקבוצות. בדקה ה-2 דווקא הפועל ת"א עם הרۛב צעיר במיוחד תקפה ראשונה. מסירה ארוכה הגיע לעדי סבג, אך החלוץ לא התמודד עם ההגנה הבית"רית שחטפה את הכדור בקלילות.

דקה 6 והפועל תוקפת שוב. עדי סבג מצא את עצמו חופשי ומאושר מול שגיא שטראוס שפתח בשער המקומיים, אך החלוץ הצעיר בעט לגופוȠשל שטראוס ופספס מצב מצוין.

דקה 11 ומצב ראשון לבית"ר. ברק יצחקי במבצע אישי יפה הכניס כדור טוב לרחבת האורחים, אך גליל בן שאנן יצא במהירות והרחיק.

דקה עברה והפעם טוטו מנסה את מזלו. החלוץ החזק פרץ מצוין באגף שמאל, אך עבירה מאחור של הגנת הפועל קבעה כדור חופשי למארחים. לכדור החופשי רומולו הברזילאי התרומם טוב, אך נגיחה חלשה פגעה במשקוף והחוצה.

דקה 15 ואבדג'י בפעולה טובה. הברזילאי של האדומים שלח את עדי סבג בכדור ארוך, אך האחרון לא הצליחĠלהשתלט וסיים עוד התקפה ללא בעיטה לשער.  

דקה 20 ובית"ר מגיבה. התקפה קבוצתית מצוינת של האלופה, הגיע לטוטו תמוז שמ-20 מטרים בעט חזק והחוצה. 

2 דקות עברו וחן עזריאל מראה את יכולותיו. החלוץ בפרߙצה מצוינת בצד ימין לא ספר את ההגנה האדומה והרים לרחבה, אך אף אחד מחבריו לא הגיע בכדי לעזור.

דקה 29 ואבדג'י במהלך מצוין חלף בקלות על ההגנה הבית"רית וזכה בכדור חופשי על סף הרחבה. אך הפועל בהרמה חלשה עזרה לבית"ר להרחיק בקלות. 

האלופה הענישה את האורחים במהירות, והחלה בהתקפה מתפרצת. לאחר מבצע קבוצתי, טוטו תמוז נעמד לבד מול גליל בן שאנן שביציאה גרועה הכשיל את תמוז מחוץ לרחבה וקיבל כרטיס אדום. אל הכדור החופשי ניגש מילובן מירוסביץ' והצ'ליאני בכדור חופשי פנטסטי העלה את הירושלמים ליתרון. 0:1 לבית"ר

דקה 39 והפועל מנסה להגיב. שי אבוטבול בכדור חופשי לרחבה ניסה למצוא ראש אדום, אך הגנת בית"ר הרחיקה לכדור קרן. 

דקה 43 ובית"ר בהתקפה מתפרצת נוספת. חן עזריאל מצא את רומולו, אך טל חן השחקן המנוסה ביותר בהגנת הפועל השתלט על הכדור והשאיר את האורחים בפיגור מינימאלי.

דקה 44 ואבירן ברוכיאן במבצע אישי ענק. אחיינו של מלמיליאן הזכיר את ביצועיו של הדוד, וӗלף על פני שלושה שחקני הגנה אך לכל תעלול יש גבול ולאחר ניסיון למסירה בעין עקומה ההגנה האדומה השתלטה על הכדור. עד סיום המחצית בית"ר המשיכה בלחץ אך לא הצליחה לכבוש. 0:1 לבית"ר במחצית

מחצית שנייה: השפלה אדומה

לא חלפה דקה ועידן טל שנכנס כמחליף, הרים כדור גאוני לרומולו, ומלך השערים של בית"ר העונה בנגיעה אחת שלח את הכדור פנימה. 0:2 לבית"ר

דקה 49 ובית"ר סוגרת עניין. חן עזריאל הגיע למצב קורץ מול טۜיאס שנכנס כמחליף, אך החלוץ בעט לגופו של השוער והגנת הפועל הרחיקה לקרן. מכדור הקרן השוער השלישי של הפועל בטעות גדולה יצא לא טוב, ואיפשר לברק יצחקי לנגוח פנימה. 0:3 לבית"ר

תגובות

טלספורט בפייסבוק