6

גרשון הפסיד, ספאחיה הביס

בשאר משחקי היורוליג ששוחקו היום הביסה טאו ויטוריה של ספאחיה את בולוניה בתוצאה̠71:98 ופיני גרשון נחל הפסד ללובליאנה בתוצאה 78:87

יום חמישי 01 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT

פרט למשחקה של מכבי תל אביב, שוחקו הערב חמישה משחקים נוספים במסגרת מחזור המשחקים השני ביורוליג.


ריאל מדריד - רומא  83:89

ריאל אמנם גברה על פנרבחצ'ה אולקר במחזור הקודם, אבל מול רומא זה היה אמור להיות סיפור אחר. ברבע הראשון זה לא היה סיפור אחר, עם יתרון של 12 נקודות לריאל, 17:29. ברבע השני הייתה זו רומא שחזרה למשחק וצמצמה את ההפרש במחצית לשלוש נקודות בלבד. במחצית השנייה המשיך המשחק הצמוד, עד לסיוםĠהרבע הרביעי והניצחון הסופי של מדריד, 83:89.

ברצלונה - פנרבחצ'ה אולקר  67:82

שתי הקבוצות הגיעו למשחק אחרי הפסדים במחזורי הפתיחה, כאשר הפסד נוסף לחניכים של מאמן ברצלונה איבאנוביץ', והמשך העונה האירופית יהיה בסכנה. ואכן הקבוצה מספרד פתחה את המשחק בסערה ועלתה ליתרון 13 נקודות עם סיום הרבע הראשון. ברבע השני אולקר חזרה מעט לתמונה ועם סיום המחצית היתרון עמד על שמונה בלבד לברצלונה. המשחק נשאר צמוד עד לרבע הרביעי, אז ברחה ברצלונה לשמונה נקודות הפרש ולניצחון בסיום, 67̺82. 

טאו ויטוריה - וידיויצ'י בולוניה  71:98

טאו של המאמן ספאחיה, קיוותה להמשיך הערב את רצף 28 משחקי הבית ללא הפסד, אחרי הפסד חוץ לחבורה של פיני גרשון במחזור הקודם. מנגד בולוניה גברה בשבוע שעבר על ז'לגיריס, אבל המומנטום היה עם הספרדים. טאו ברחה ל 34:49 עם סיום Ӕמחצית הראשונה, עד לניצחון הסופי- 71:98. 

אולימפיה לובליאנה - אולימפיאקוס 78:87

אחרי שני ניצחונות ליגה רצופים וניצחון על טאו ויטוריה במחזור הראשון באירופה, קיווה הערב פיני גרשון להמשיך את המומנטום המוצלח עם אולימפיאקוס. מנגד עמדה לובליאנה, שהובסה ב- 28 נקודות הפרש במחזור הקודם בסיינה. היוונים פתחו את המשחק בסערה ועלו ליתרון שבענקודות עם סיום הרבע הראשון. ברבע השני התחילה הנדנדה, והיתרוון עבר לסלובנים עם סיום המחצית הראשונה, 34:37. במחצית השנייה המשחק נשאר צמוד, עד לרבע הרביעי אז ברחה לובליאנה להפרש של עשר נקודות, שהספיק לניצחון המרשים.

לה מאן - אריס סלוניקי  69:66

הקבוצה של רביב לימונד הגיעה למשחק אחרי ההפסד למכבי במחזור הקודם, ומנגד אריס הגיעה אחרי שניצߗה את מלאגה. אריס פתחה את המשחק בלחץ על הקבוצה הצרפתית, שהוליד יתרון דו ספרתי עם סיום המחצית הראשונה, 39:27. במחצית השנייה התאוששה מעט לה מאן וצמצמה עד כדי שלוש נקודות, שנשארו עד לסיום המשחק. בסיום ניצחון חוץ לאריס, 69:66.


תגובות

טלספורט בפייסבוק