6

מפגש מחזור בקרית אליעזר

לפני שתי עונות עידן טל, אריק בנאדו ומיכאל זנדברג עוד לבשו ירוק, כעת במדים הצהובים שחורים מגיעה בית"ר ירושלים לעיר הכרמל במטרה להשיל את מכבי חיפה מקרב האליפות

שבת 03 נובמבר 2007
אסף שקד

"האליפות עוברת אצל מכבי חיפה", אמר גל אלברמן במהלך סוף השבוע על היריבה של אלופת המדינה. מסתבר שבבית"ר נותנים כבוד למכבי חיפה ואפילו המאמן יצחק שום לא חסך במילים על היריבה, "מכבי חיפה קבוצה מצוינת", הוא אמר לשחקניו וביקש מהם לא להקל ראש ביריבה למרות הירידה ביכולתה במחזורים האחרונים.

עד לפני 2 עונות הייתה מכבי חיפה הקבוצה הפייבוריטית בין הקבוצות. חצי מההרכב של בית"ר ירושלים כיום, לבש אז ירוק ולאף אחד לא היה ספק שחߙפה אוספת את הנקודות עוד לפני שהיא עולה על המגרש. אבל אז הגיע גיאדמק, שינה את פני הליגה והעביר לשורות בית"ר את 3 הכוכבים של חיפה בעונות האליפות העליזות בכרמל- קודם היה זה מיכאל זנדברג, לאחר מכן הקפטן הירוק אריק בנאדו והעונה עידן טל. 

̊כעת מגיעה בית"ר ירושלים לקריית אליעזר כקבוצה העדיפה וממרומי המקום הראשון. במוקד המשחק צפוי להיות עידן טל שהעביר תקופה יפה במכבי חיפה, אך כעת עם הצטרפותו לבית"ר ירושלים – גורם לאוהדי מכבי חיפה לצאת משלוותם לרגל חזרתו לקריית אליעזר. שום- שגםȠעבורו תהיה זאת חזרה נוספת למגרש בו עבד כמאמן, נותן אמון גדול בעידן טל ודווקא בגלל העניין שמושך הקשר, הוא ממשיך לתת לו קרדיט בהרכב.

מי שיעדר מהסגל הצהוב שחור זהו החלוץ טוטו תמוז שנפצע במהלך משחק גביע הטוטו מול הפועל ת"א וצפוי לחזור רק לקרߐת אמצע השבוע לאימונים. את מקומו על הספסל יתפוס החלוץ הצעיר חן עזריאל שעמד השבוע במרכז העניינים לאחר שלא נכלל בסגל המשחק במחזור האחרון.

עמית בן שושן הצעיר נפצע במהלך האימון ביום שישי ולא יפתח בהרכב של שום. עוד לפני שנפצע החלוץ הצעיר, החליט יצחߧ שום להחזיר להרכב את מלך השערים רומולו על חשבון בן שושן.

על פי ההרכב שתורגל במהלך סוף השבוע באימונים, תבצע בית"ר שינוי אחד בלבד מההרכב שפתח מול מכבי ת"א במחזור האחרון, שינוי שכאמור יבוצע בחוד בין רומולו לבן שושן.

חוליית ההגנה שלȠבית"ר ירושלים תמשיך להסתמך על הרביעייה הקבוצה הכוללת את צמד הבלמים אריק בנאדו ושמעון גרשון וצמד המגנים כריסטיאן אלברז ויואב זיו.

בקישור לא יתבצעו שינויים כאשר דרק בואטנג יפתח שוב כקשר אחורי, עידן טל יתפקד מעט מעליו במשחק ראשון מול האקסית, מיכאל זנדברג יאייש את עמדת הקשר השמאלי ואילו אבירם ברוכיאן המצוין ימשיך לזכות בהרכב ויפתח כקשר ימני. הצ'יליאני מילובאן מירוסביץ' וקשר הנבחרת גל אלברמן ימשיכו לשבת על הספסל עם השבוע.

בחוד יבוצע כאמור השינוי היחידי בהרכב. עמית בן שושן הפצוע יוߨד לספסל (ללא קשר לפציעה) ואילו הברזילאי רומולו חוזר למרכז ההתקפה. ברק יצחקי שכבש את שערו השלישי העונה במחזור האחרון מול מכבי ת"א, ימשיך לפתוח בהרכב לצידו של רומולו.

מרבית הכרטיסים ליציעים של בית"ר ירושלים אזלו כבר בסוף השבוע ובקופות נותרߕ מאות כרטיסים שצפויים להיחטף מיד עם פתיחת הקופות. למעלה מ-3,000 אוהדי בית"ר ירושלים ילוו את הקבוצה למשחק כש-5 אוטובוסים יעמדו לרשות האוהדים ויצאו מירושלים ומאזור המרכז.

הרכב משוער: טבטרקו קאלה, יואב זיו, כריסטיאן אלברז, ߩמעון גרשון, אריק בנאדו, אבירם ברוכיאן, עידן טל, דרק בואטנג, מיכאל זנדברג, אנטונלי רומולו, ברק יצחקי

תמונות:, באדיבות בית"ר נט, והאתר הרישמי מכבי חיפה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק