6

צריך לדעת לעבוד עם פייזר

רענן כץ, מבעלי מכבי תל אביב, אומר כי מרכוס פייזר לא ייחתך מהקבוצה למרות היכולת המאכזבת. כץ: "אם יעבדו איתו נכון פייזר יצעיד את מכבי לפיינל פור". הערב: פיני נגד שאראס ביוון

יום ראשון 04 נובמבר 2007
שלמה חסיד

יכולתו המאכזבת של הזר מרכוס פייזר ממשיכה להעסיק את מכבי תל אביב. רענן כץ, מבעלי הקבוצה מדגיש בשיחה עם telesport fh פייזר לא יעזוב את הקבוצה.

כץ: "צריך לדעת לעבוד עם פייזר ואני אומר זאת מהזווית החיובית. אם יידעו לעבוד איתە נכון הוא ייקח אותנו לפיינל פור. אם לא יעבדו איתו נכון הוא יהיה הצרה הכי גדולה".

מה זאת אומרת 'לעבוד איתו נכן'? 

"צריך לקחת אותו לשחיות אישיות ולדבר איתו בשקט. צריך להסביר לו שהוא חלק מהקבוצה ושמעӨיכים אותו ומכבדים אותו. כך מכבי תקבל שחקן שיכול לעשות את ההבדל". 

כץ צפוי להגיע ארצה בקרוב ויהיה נוכח במפגש הליגה המסקרן בין מכבי תל אביב להפועל ירושלים בהיכל נוקיה במחזור הרביעי של ליגת "ווינר".


הערב: פיני מארח את שאראס 

הערב ייערך באתונה הדרבי הגדול בין אולימפיאקוס ופנאתנייקוס. המשחק יפגיש משני צידי המתרס את המאמן פיני גרשון והרכז שרונאס יאסיקאביצ'וס שהובילו בצוותא את מכבי תל אביב לשתי זכיות רצופות ביורולויߒ. 

מאמן אולימפיאקוס, פיני גרשון, אמר ל telesport :"זה יהיה מדהים לפגוש את שאראס. אנחנו חברים טובים. בטח נשב יחד ונצחק. בנוגע למשחק, שנינו מקצוענים ומאוד רוצים לנצח".  

תגובות

טלספורט בפייסבוק