מזרחי ߙשוחרר לאפולון

מאמנה של מכבי פתח תקוה הגיע להסכמה עם ראשי הקבוצה לפיה ישוחרר לאפולון לימאסול הקפריסאית. העסקה עשויה להיסגר סופית הלילה. גיא עזורי ואייל לחמן מועמדים להחליף את מזרחי

יום ראשון 04 נובמבר 2007
אשר גולדברג
 יוסי מזרחי ישוחרר לאפולון לימאסול הקפריסאית: בפגישה שערך היום המאמן עם נשיא מכבי פתח תקווה, עמוס לוזון, סוכמו תנאי העברתו שלĠמזרחי לקפריסין. על דבר הסיכום בין מזרחי לבין אפולון פורסם לראשונה ב telesport. 

המשא ומתן בין מכבי פתח תקווה לבין לימאסול בנוגע לתנאי שחרורו של מזרחי  עדיין נמשך. נשיא מכבי פתח תקווה, עמוס לוזון, דורש מהקפריסאים פיצוי בסך ȱ00 אלף דולרים כתנאי לשחרורו של מזרחי. ההערכה היא כי המשא ומתן בין הצדדים יגיע לסיכום חיובי במהלך הלילה. 

מזרחי ביקש מראשי מכבי פתח תקווה להשתחרר כבר אחרי הניצחון על הפועל תל אביב ובמהלך היום המשיך במסע השיכנועים שלו. "זה הӦ'אנס הגדול שלי להגשים חלום. תן לי לעשות את זה", אמר מזרחי לעמוס לוזון. בעקבות זאת לא מתכוונים בפתח תקווה להערים קשיים על המעבר של מזרחי.   

המועמדים העיקריים להחליף את מזרחי במכבי פתח תקווה הם גיא עזורי ואייל לחמן. כפۙ שפורסם אמש ב telesport האופציה הראשונה המועדפת על ראשי פתח תקווה היא מועמדותו של גיא עזורי, מאמן הנוער המצליח של בית"ר ירושלים. במהלך הבוקר הוזכר גם שמו של אייל לחמן, שעזב בשבוע שעבר את הפועל עכו מן הליגה הלאומית. 

בתוך כך סיכם עוזר המאמן, עופר פביאן כי יעזוב את המועדון בסיום העונה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק