אלרדייס מתעקש על בן-חיים

מנג'ר ניוקאסל פנה לצלס'י במטרה להעביר את טל בן-חיים לקבוצתו. גרנט, מנגד, אינו מתכוון להשיב בחיוב להצעה עד ינואר. הערב אמור בן-חיים לפתוח על ספסל צ'לסי נגד שאלקה 04

יום שלישי 06 נובמבר 2007
אשר גולדברג
בניוקאסל לא אומרים נואש לגבי האפשרות להעביר לשורותיהם את בלם צלס'י, טל בן-חיים, שלא זוכה לדקות משחק תחת הדרכתו של של אברהם גרנט.

 מנג'ר המגפייז, סם אלרדייס,  פנה לצלס'י וביקש להעביר כבר בחӜון ההעברות בחודש ינואר הקרוב את הבלם הישראלי. על מנת לקדם את ההעברה מוכן אלרדייס, להבטיח לבן-חיים מקום בהרכב,  לאנשי המועדון הוא אמר כי בן-חיים יעזור לקבוצה לתפוס את המקום הרביעי, שמוביל למוקדמות לליגת האלופות.

 בשלב זה, מӐמן צ'לסי אברהם  גרנט אינו מתכוון לדון בנושא,  כשגם בן חיים עצמו,  שצפוי להיכלל הערב בסגל הקבוצה ולפתוח על הספסל נגד שאלקה 04 הגרמנית,  אינו מתכוון בשלב זה לבקש לעזוב. על פי הערכות, מתכוון גרנט לשתף את בן - חיים והוא דורש ממנו להתאۖר בסבלנות.

כעת נראה  שבמהלך השבועות הקרובים עד למועד פתיחת שוק ההעברות בינואר צפויות התפתחויות בנושא.

כזכור, מצוי בן-חיים במאבק על חולצת ההרכב עם שלושת הבלמים:  ג'ון טרי, ריקארדו קראבליו ואלכס הברזילאי. בשבועות האחרונים מצוי הבלם הישראלי במקום הרביעי בהיררכיה. בשבוע הבא צפוי בן-חיים להצטרף להכנות נבחרת ישראל לקראת שני המשחקים מול רוסיה ומקדוניה. 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק