6

אנחנו באים לנצח

רכז אפס פילזן , סקוני פן, אומר בשיחה ל telesport כי שום דבר פרט לניצחון לא בא בחשבון מבחינת הטוקרים. עוד מפן: "המטרה שלנו לגרום לבלאט לחייך בסיום".

יום רביעי 07 נובמבר 2007
שלמה חסיד

בהתמודדות בין מכבי תל אביב ואפס פילזן בהיכל נוקיה הרבה יהיה תלוי ביכולתו של הרכז החדש של דייויד בלאט, סקוני פן שהגיע לטורקיה אחרי עונה בשורות  אולימפיאקוס  ופיני גרשון.

לקראת הӞשחק מול מכבי אמר פן בראיון  ל telesport : "למרות שאנחנו לא בשיא הכושר, המטרה שלנו היא לנצח בתל אביב ואנחנו בהחלט בדרך הנכונה. אני יודע שזה מאוד קשה לנצח את מכבי, אפילו בלי ניקולה וויצ'יץ', אבל אנחנו באים לעשות את זה. מכבי זה מועדון ענק וכיף לשחק בנוקיה. אני כבר מחכה למשחק בקוצר רוח".

על המאמן הישראלי של קבוצתו, דייויד בלאט, אמר פן: "החזרה של בלאט להיכל נוקיה מעוררת הרבה עניין. דייויד הוא מאמן מצויין ואני לומד ממנו בכל אימון. המטרה שלנו היא לדאוג שדייויד יחייך בסיום המשחק".

תוכל להשוות בין בלאט לבין פיני גרשון שאימן אותך בעונה שעברה?

"גם אצל גרשון נהנתי ולמדתי הרבה. הייתה לי שנה יפה באולימפיאקוס. דייויד ופיני הם שני מאמנים שונים וכל אחד מהם תרם לי בדרכו". 

בשנה שעברה גרשון "חטף" אותך ממכבי ונוצר עימות גלוי בין הצדדים

"אכן קיבלתי הצעה טובה ורצינית ממכבי. אבל אולימפיאקוס הציעו חוזה טוב יותר וכנראה שהם רצו אותי יותר.&ɮbsp;זה ביזנס ומי שמציע יותר לוקח. בעתיד אשמח להגיע למכבי, אם תהייה הצעה טובה".   

תגובות

טלספורט בפייסבוק