גם האקסים של מכבי ניצחו

יורוליג: פיני גרשון ואולימפיאקוס הביסו את בולוניה 76:104, טאו ויטוריה קבוצתו החדשה של נבאן ספאߗיה לא התקשתה מול סופוט הפולנית 66:82, ברצלונה גברה על רואן הצרפתית

יום חמישי 08 נובמבר 2007
רועי רובינשטיין
מחזור המשחקים השלישי של היורוליג הושלם הערב כשלצד הניצחון של מכבי ת"א מול אפס פילזן נערכו עוד ארבעה משחקים בשלושת הבתים השונים של המפעל. אולימפיאקוס של פיני גרשון לא התקשתה מול וידיויצ'י בולוניה, בעוד טאו ויטוריה המשיכה להרשים מול סופוט הפולנית. בבית ג' ברצלונה נראת בטוחה מאד לאחר ניצחון ביתי על רואן.

בית א
פרוטקום סופוט - טאו ויטוריה 82:66
לאחר רבע ראשון צמוד שהסתיים ביתרון 31:29 לטובת הספרדים הקבוצה של ספאחיה הצליחה לברוח ברבע השני והשלישי עם ריצת 0:14 שהוליכה לפער של 27 נקודות הפרש בסיום הרבע השלישי, 42:69. פאבלו פיג'יוני ואיגור ראקוצ'ביץ' היו קלעי הנקודות הבולטים של טאו עם 15 נק' כל אחד בדרך לניצחון קליל.

ļstrong>אולימפיאקוס - וידיויצ'י בולוניה 76:104
קבוצתו של פיני גרשון שעלתה ליתרון ברבע הראשון (11:22) לא שמטה אותו עד לסיום ובכך חיפרה במעט על ההפסד במחזור הקודם בלובליאנה. האיטלקים לא יכלו לקצב ולעוצמה של משחקה של הקבוצה היוונית אשר המשיכה לӤתוח את הפער במהלך המחצית השנייה בדרך לניצחון שני בבית.

בית ב'
מילאנו - מלאגה 74:65
הספרדים אשר מאד רוצים להופיע בפיינל פור שיערך במדריד העונה השיגו הערב ניצחון במילאנו שספגה הפסד שני רצוף. הספרדים שהובילە בסיום הרבע השלישי בנקודה אחת בלבד (50:51) הצליחו לרוץ במהלך הרבע האחרון ולפתוח פער סביר בכדי לנצח את המשחק בצורה נוחה.

בית ג' 
ברצלונה - רואן 76:82
ניצחון חשוב מאד לברצלונה אשר יודעת כי היא חייבת להגיע לפיינל פור שיערך במגרשה הביתי העונה. הבחורים של דושאן איבאנוביץ' ניצחו בפעם השנייה ברציפות ביורוליג בעזרת משחק טוב בו הם הוליכו לכל אורך הדרך. 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק