מאנה ללוני: כסף או פירוק

רוני מאנה נגד לוני הרציקוביץ' פרק 249: מאנה הגיש ללוני מכתב בו הוא דורש את כספו ולא יפעל לפירוק הקבוצה. הקפטן אבי נמני יעדר גם ממשחק הדרבי מול הפועל ת"א

יום שישי 09 נובמבר 2007
אשר גולדברג

רוני מאנה הודיע ללוני הרציקוביץ' באמצעות מכתב חריף שנשלח על ידי עורכי דינו ממשרד עורכי הדין יוסי שגב, כי הוא דורש ממנו להחזיר לו את הכסף שהעביר לו בסכום של 20 מיליון שקלים אחרת הוא יגיש לבית המשפט בקשה לפירוק מכבי ת"א. 

המכתב הועבר לגופים שונים, ביניהם להתאחדות לכדורגל, בין דבריו כותבים עורכי דינו של מאנה "למרשי טענות קשות בכל הנוגע להתנהלותו של לוני, לרבות הפרת הסכם והצגת מצגים כוזבים בנושא חובות הקבוצה כשטענתו הייתה שחובותיה אינם עולים על 50 מיליון שקל. בדיקת נאותות העלתה שהחובות גדולים בעשרות מיליוני שקלים, לכן מדובר במצג שאו ובזדון, יש לחשוב האם זה הונאה ߐו מרמה של ממש. שגב דורש תשובה תוך 24 שעות להחזיר את הכסף בצירוף ריבית אחרת יבקש מבית המשפט בקשת פירוק.במקביל פנה מאנה במכתב נוסף ליו"ר הרשות לבקרה תקציבית וביקש ממנו שלא להשתמש בערבויות שהפקיד ברשות.  


לוני הרציקוביץ' אמר בתגובה: "כל מי שטובת מכבי ת"א בעיניו לא מוציא פרסומים ערב משחק חשוב. מדובר במטרה לפגוע בקבוצה בכל מי שבא לקלל או יוצא לברך הוא האחרון שיכול להאשים ברמאות ובזדון. נגיב על ידי היועצים המשפטיים."
אבי נמני לא יהיה בסגל בדרבי ביום ראשון עדיין פצוע ונראה כי רודי חדד יקבל את חולצת ההרכב, אתמול חזה המאמן ניר לוין במשחק ההפסד של הפועל ת"א לטוטנהאם ונראה כי מחצית מאצטדיון בלומפילד יאוכלס על ידי אוהדי הצהובים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק