גלושקו בגמר מאיורקה

הטניסאית הצעירה יוליה גלושקו עלתה הערב לגמר הראשון שלה בסבב הבוגרות בטורניר מאיורקה. במקום אחר, מאריה שארפובה וז'סטין הנין יאבקו על תואר המאסטרס

שבת 10 נובמבר 2007
רועי רובינשטיין
יוליה גלושקו נכנסה לסבב המקצועני רק לפני מספר חודשים, ההבטחה הצעירה של ישראל רשמה הערב צעד נוסף אל עבר אולי קריירה מבטיחה עם ניצחון 4:6, 4:6 על סנדרה סולר - סולה הספרדייה (632 בעולם) בחצי גמר טורניר מאיורקה מסדרת ה-ITF. בגמר תפגוש גלושקו את דיאנה אנאשה הרומניה (471 בעולם).

קצת אחרי ההעפלה לגמר הראשון שלה ביחידות הפסידה גלושקו יחד עם בת זוגתה שארלן ואנסטה בגמר הזוגות של הטורניר לצמד הרוסי - פולני של מרינה מלינקובה וסילביה זגורסקה.
מאסטרס נשים: שארפובה והנין בגמר 
לפעמיים סוף השנה הוא הפיצוי הכי מושלם על שנת תלאות, כך למדה על בשרה מאריה שארפובה. הרוסייה, שלא הרשימה במהלך 2007  העפילה הערב לגמר טורניר המאסטרס לנשים לאחר ניצחון על בת ארצה אנה צ'קבטאۓזה בחצי הגמר הטורניר אליו הגיע לאחר שלושה ניצחונות רצופים בבית המוקדם. האמת, זה גם היה נראה קל עם 2:6, 2:6 מול יריבה שלא יכלה לעליונות הפתאומית שהפגינה שארפובה.

בגמר הטורניר תפגוש שארפובה משוכה קצת יותר גבוהה בדמותה של ז'סטין הנין המדורגӪ ראשונה בעולם. זאת לאחר שהנין גברה הערב 4:6, 4:6 על אה איבנוביץ'. הנין אמנם התקשתה מול הסרבית אך הצליחה לגייס את כל היכולות שלה בכדי לנצח ולעלות לגמר הטורניר במטרה לזכות בו בפעם השנייה ברציפות.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק