6

טעימה מכל העולמות

יום שני מסמן לנו שלושה משחקים גדולים. בלאומית נצרת עילית תארח את בני לוד בכדי לצאת מהמשבר, בכדורסל הנשים רמה"ש תארח את רמלה למשחק צמרת, וארסנל תתארח אצל רדינג בכדי לחזור למסלול הניצחונות.

יום שני 12 נובמבר 2007
מתן שמי
משחקי יום שני מסדרים לנו מפגשים משני ענפי הספורט הבחירים. בליגה הלאומית בני לוד הראשונה תתארח אצל נצרת עילית בתקווה להגדיל את הפער בצמרת, בכדורסל הנשים האלופה אליצור רמלה תגיע לרמת השרון למשחק מרתק ומלא אמוציות, ולבסוף ארסנל הבלתי מנוצחת תגיע לרדינג בכדי לרשום ניצחון תשיעי העונה.

משחק מספר 71: הפועל נצרת עילית – בני לוד 

רק לפני שנתיים ירדה נצרת עילית מהלۙגה הבכירה, ולפי מצבה העונה הדרך לליגה הארצית קרובה מתמיד. ניצחון בודד מתוך 8 משחקי הליגה, מציבים את המארחת מתחת הקו האדום ועם 6 נק' בלבד. מנגד, בלי לוד לא יכלו לחלום על תסריט טוב יותר. חניכיו של מישל דיין פתחו את השנה במטרה להתמקם במרכז הטבלה, אך 5 ניצחונߕת ליגה מציבים את לוד במקום הראשון, וניצחון היום יגדיל את הפער מאחי נצרת השנייה ל-3 נקודות. 

האורחת מגיעה ۜמשחק במומנטום פנטסטי עם שני ניצחונות ליגה רצופים, ומול נצרת האומללה שלא ניצחה כבר חודש היא תרשום ניצחון נוסף. ההימור: 2, היחס: 2.30 

משחק מספר 73: א.ס. רמת השרון – אליצור רמלה 

לאחר הטרגדיה הۢצומה אמש במלחה, לפחות ליגת הנשים תוכל להזכיר לנו איך הספורט באמת צריך להיראות. האלופה ומחזיקת הגביע אשתקד, אליצור רמלה, תצא הערב במסגרת המחזור ה-6 בליגה למפגש מרתק עם רמת השרון. 

המארחת המדורגת במקום השלישי העונה, מחזיקה במאזן מצוין של 4 ניצחונות לעומת הפסד בודד, כולל ניצחון אדיר 77:96 על רמת חן בשבוע שעבר. רמלה מחוזקת בשי דורון הנמצאת בפגרת ה-WNBA היא ללא ספק הקבוצה הטובה בליגה, וניצחה בארבעת משחקיה האחרונים. הערב מצפה לה קרב קשה אךĠבסופו של דבר גם ניצחון מתוק. ההימור: 2 , היחס: 1.80. 

משחק מספר 85: רדינג – ארסנל 

בפגרת הקיץ לאחר עזיבתו של המלך, תיירי הנרי, נותרו ספקות רבות באנגליה על יכולת התותחנים להתברג בצמרת הגבוהה, ەלאיים על הזכייה בתואר. אך העונה, ארסן ונגר וחבורת הצעירים הפנטסטיים מוכיחים כי עזיבתו של הנרי, הייתה הדבר הטוב ביותר למען שני הצדדים. 8 ניצחונות ב-11 משחקי ליגה ו-24 שערי זכות לעומת 9 ספיגות בלבד מפארים את מאזנה האדיר של האורחת. 

̼/p>

רדינג הייתה מתפללת להתגאות במאזן דומה לתותחנים. המארחת כבר ספגה 7 הפסדים העונה, ומגיעה למפגש החשוב לאחר הפסד חוץ 3:1 לפולהאם. אף אחߪ לא הצליחה לעצור את ארסנל העונה, ורדינג הקטנה לא תזכה להיות הראשונה. ההימור: 2 היחס: 1.40

תגובות

טלספורט בפייסבוק