5 מ-7: הזהב עלה על הגל

מקצועני קו Ӕזהב של TELESPORT מציגים חודש פברואר נהדר ועם פגיעות בכדורגל אירופי, כדוריד וכדורסל. היום: באנקר אמיתי לסינגל כדורסל

יום שני 13 פברואר 2017
מערכת TELESPORT
 מקצועני קו הזהב של TELESPORT מגישים היום (שני) המלצה אחת למשחק כדורסל הניתן להימור סינגל.

המקצוענים שלנו נמצאים בכושר מצוין ועם רצף של חמש פגיעות משבע ההמלצות האחרונות שלהם. המקצוענים פגעו אמש בניצחון המרשים 1:4 של לוצרן על יאנג בויז וביום שישי הוסיפו פגיעה בניצחון של מכבי ראשון לציון בכדוריד על עירוני רמה"ש. ביום חמישי הם פגעו בניצחון הגדול של מכבי תל אביב על בסקוניה ביורוליג וסגרו שבוע נהדר. עוד קודם, הם פגעו בניצחון של גראן קנאריߔ על פואנלברדה בתוצאה 76:100 וב-0:1 של ניס על סט. אטיין בגביע הצרפתי. בנוסף, הם פגעו לאחרונה גם ב-0:3 של נים על ניור ובניצחון הגדול של אריס סלוניקי על שטראסבורג. פגיעות נוספות מהתקופה האחרונה היו בניצחון של הפועל אילת על עירוני נהריה, והניצחונות של אנאדולו̠אפס על דרושאפאקה מעל הליין ושל ריאל מדריד על ז'לגיריס קובנה, למרות ליין של יתרון 7 נקודות לז'לגיריס.
שימו לב למספר החדש. להתקשרות ושמיעת ההמלצות החדשות:  

שימו לב למספר החדש. להתקשרות ושמיעת ההמלצות החדשות: 

072-2454626

אפשרות נוספת
      

שימו לב למספר החדש. להתקשרות ושמיעת ההמלצות החדשות: 

1901-729640

      

עלות השיחה: 9.90 ₪ לדקה

אז איך אנחנו ממליצים? בכל יום, מספר תחקירנים בוחנים את כל המשחקים אשר ייעۨכו בטווח של 24 עד 48 השעות הקרובות. צוות תחקירנים מיומן מחליט על ארבעה עד חמישה משחקים טובים במיוחד להימור ומכין לכל משחק דו"ח משחק מיוחד ובו לא מעט פרטים על הקבוצות המשתתפות.

אנו בוחנים כמובן את היכולות של שחקני שתי הקבוצות במשחקי בית ומשחקۙ חוץ, את תנאי המגרש, את כל נושא הסטטיסטיקה, ההיסטוריה, שיטות המשחק, המאמנים ועוד. בנוסף, אנו בודקים את תנאי מזג האוויר במקום, את יכולת השחקנים לפי תקופה ועוד נתונים רבים נוספים.
 

לאחר מכן, אנו בוחנים אתרי הימורים בעולם. משווים יחסים וۗשוב מכל, שינויי יחסים בעולם. צוות התחקירנים שלנו קורא כלי תקשורת בארץ ובחו"ל ומגיע למידע פנים על המשחקים באמצעות קריאה בפורומים שונים וכדומה.

כל הנתונים שנאספו מועברים לשני מומחים מיוחדים. השניים עוסקים בהימורי ספורט קרוב ל-20 שנים והם בוחנים שוב את הנתונים שהגיעו אליהם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק