אולי בניון לא פצוע?

החשש הרוסי לא יודע גבולות. יושב ראש ההתאחדות הרוסית ויטאלי מוטקו מפקפק בסיפור הפציעה של יוסי בניון. עוד ממוטקו: "ברמת ےן יעודדו אותנו כמה אלפי מקומיים שהם כידוע רבע משלנו"

יום רביעי 14 נובמבר 2007
אלכס נירנבורג

יושב ראש התאחדות הכדורגל הרוסית ויטאלי מוטקו מתייחס בחשדנות לפציעה של יוסי בניון. גם העובדה שקשר ליברפול נופה מהסגל של קשטן לא מרגיע את מקבילו הרוסי  של אבי לוזון.

בראיון ۜעיתון "ספורט אקספרס" אמר מוטקו: "אני שמעתי על הפציעה של בניון. אבל אומר זאת כך: עד שנראה כי בניון הוא לא ב 11 הפותחים של ישראל אי אפשר להאמין למידע הזה. אולי הוא פצוע ואולי לא. לפני המשחק מול אנגליה כולם כתבו שמייߧל אוואן פצוע ובסוף הוא שיחק כמו גדול.

כשנשאל על ידי הכתב בנוגע לאפשרות שתוצאת המשחק "סוכמה מראש עם הישראלים" השיב מוטקו: "מי שמפיץ את השמועות האלו משחק לידיים של היריבים שלנו. לשמועות האלו אין שום בסיס אני בטוח שהישראלים יתנו את כל מה שיש להם נגדנו. זה עניין של פרינציפ עבורם"

על כמות הצופים הרוסיים שצפויה להגיע לאצטדיון רמת גן אמר מוטקו: "ההתאחדות הרוסית קיבלה 4.500 כרטיסים ואני מאמין שעד יום המשחק כולם יימכרו. בנוסף נקבל תמיכה מכמה אלפי מקומיים שהם כידוע 'רבעĠמשלנו' ".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק