בלי חזיזים וקללות

פרסום ראשון: ראשי האולטראס של מכבי תל אביב והפועל ירושלים נפגשו באזור לטרון וסיכמו כי משחק הליגה בין שתי הקבוצות יעבߕר בשקט ביציעים. דני קליין על שמעון מזרחי "מצטער אם פגעתי במישהו"

יום רביעי 14 נובמבר 2007
שלמה חסיד

הסכם פיוס: בפגישה סודית שערכו הערב (רביעי) באזור לטרון סיכמו ראשי מחנות האוהדים של מכבי תל אביב והפועל ירושלים כי משחק הליגה בין שתי הקבוצות ביום ראשון הקרוב יעבור בשקט ביציעים.

בפגישה סוכם על הסכם פיוס ועל כך שהקהל של שתי הקבוצות לא יתߒרה אחד בשני וכי לא ייזרקו חזיזים במהלך המשחק שייערך בהיכל נוקיה. ההסכם הושג ברוח אווירת הפיוס השוררת בקרב חובבי הכדורסל לאחר האירוע הקשה של זריקת החזיז במלחה בראשית השבוע.  

אוהד מכבי תל אביב שהשתתף בפגישה אמר ל telesport:̠"סיכמנו שהמשחק יעבור בסדר מופתי, בלי רימוני עשן והתגרויות. רק עידוד נטו".  

יו"ר הפועל ירושלים, דני קליין, התנצל היום על דבריו במסיבת העיתונאים שלשום, בה דיבר נגד יו"ר מכבי ת"א שמעון מזרחי. קליין אמר עם חזרת הקבוצה מחו"ל: "אני מצטער אם פגעתי במישהו, דברים שאמרתי באו מהבטן. אני קורא לשמעון מזרחי להרגיע את האווירה לקראת המשחק בין הקבוצות". 

כזכור, בעקבות אירוע האבוקה במשחק ביום ראשון בירושלים בין הפועל ירושלים להפועל חולון, התראיין שמעון מזרחי ואמר שהכל התחיל מהאלימות המילולית ומהקריאות "שמעון מזרחי תתאבד" שהושמעו נגדו במגרשים. קליין השיב לו יום למחרת במסיבת עיתונאים: "שמעון לא צריך לרקוד על הדם" ומזרחי הגיב במילים : "דני קליין צבוע ומסית".ļ/p>

כרגע, עם התנצלותו של קליין, יורד העניין מסדר היום כשהמטרה היא אווירה רגועה יותר לקראת המשחק הטעון ביום ראשון.

 

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק