1

ישיבה מיוחדת במכבי תא

פרסום ראשון: כל צמרת מכבי התכנסז לדיון מיוחד, אחרי התבוסה של הצהובים במלאגה ביורוליג. כרגע אין שינויים, אך לא בטוח שזה יהיה המצב בדצמבר

שבת 17 נובמבר 2007
שלמה חסיד
במכבי ת"א קיימו ישיבה מיוחדת, נוכח המצב הקשה שאליו נקלעה הקבוצה ביורוליג. מכבי לא הרשימה בלשון המעטה בארבעת המשחקים שלה, כשגם במשחק הראשון בנהריה בליגה היא נחלצה מהפסד מביש.

למרות הציפיות הגבוהות הקבוצה כבר הובסה פעמיים ביורוליג ובקבוצה יודעים שהמצב הנוכחי לא יכול להימשך וחייב לבוא שינוי טוטאלי. 
<Ţr/> בצמרת הקבוצה יש דיעות לכאן ולכאן מה צריך לעשות על מנת שהקבוצה תתרומם. כרגע, והדגש הוא על כרגע, לא צפויים שינויים פרסונליים, אם כי ברור שאם הדברים לא ישתנו, במכבי יעשו שינויים בחודש הבא, כשיפתח חלון ההעברות ביורוליג.

אין ספק כי קיימתȠאכזבה ממרכוס פייזר, אבל בקבוצה יודעים שמדובר בשחקן מוכשר וצריך לתת לו זמן התאקלמות. בקבוצה מצפים לניצחון כפול השבוע על הפועל ירושלים בליגה ועל ציבונה זאגרב ביורוליג. 

במכבי יודעים כי משחק החוץ בשבוע הבא מול אריס סלוניקי, צפוי להיות יותר ӧשה מהמשחק במלאגה, אליו התייחסו במכבי כפוטנציאל לניצחון חוץ בגלל היכולת הירודה של מלאגה במשחקי הליגה הספרדית.

בכיר במכבי אמר היום ל-telesport: "כולם רואים מה שקורה וזה לא יימשך, יבוא שינוי וניראה יותר טוב, אנחנו יודעים מה לעשות כדי שהקבוצ۔ תתייצב ותפגין רוח לחימה. זה קורה שבקבוצות חדשות לוקח זמן להשתנות וזה גם המקרה שלנו, לאט לאט תראו מכבי אחרת".

תגובות

טלספורט בפייסבוק