אין לנו מספיק ניסיון

יושב ראש ההתאחדות הרוסית, ויטאלי מוטקו, מנסה לתרץ את ההפסד לישראל ומוסיף: "השמועות על מכירת המשחק השפיעו על השחקנים". סובייטסקי ספורט: "כולם רוצים להיות ביורו, חוץ מנבחרת רוסיה"

יום ראשון 18 נובמבר 2007
אלכס נירנבורג

הניצחון הישראלי על הנבחרת של הידינק התקבל ברוסיה בתדהמה מוחלטת. "למה נתתם לנו תקווה?" בישרה הכותרת בעמוד הרߐשי במהדורה המקוונת של ה "סובייטסקי ספורט". 

"זו תכונה כל כך רוסית לדחוק את עצמך אל הפינה ולהיחלץ ממנה", נכתב במאמר המערכת, "ניצחנו את אנגליה והענקנו לעצמנו אפשרות לראות את הנבחרת הלאומית ביורו 2008. ראינו אתȦnbsp;עצמנו שם במשך חודש. עד שכולנו הועמדנו ברמת גן בפני עובדה פשוטה: כולם רוצים להגיע לאוסטריה ושוויץ חוץ מנבחרת רוסיה - למה נתתם לנו תקווה?" 

יושב ראש ההתאחדות הרוסית, ויטאלי מוטקו, ניסה לחפש תירוצים בתאוריות הקונספירציה שנפוצו קודם המשחק. מוטקו: "המרכיב הפסיכולוגי שיחק תפקיד. השמועות על כך שהמשחק מכור לטובתנו ודאי הגיעו לאוזני השחקנים והשפיעו על מהלך המשחק". 

עם זאת הוסיף יושב ראש ההתאחדות הרוסית: "לשחקנים הצעירים הרבߙם בנבחרת אין ניסיון במשחקים חשובים כל כך. בפרמייר ליג, למשל כל משחק הוא מלחמת עולם והשחקנים שם צוברים ניסיון עצום במשחקים חשובים. אצלנו יש רק ארבע חמישה משחקים כאלו בכל העונה וכל השאר סתם דרדלה. כשאין ניסיון קשה לנצח".   

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק