6

פרגוסון בוחר ברונאלדו

מנג'ר מנצ'סטר יונייטד, אלכס פרגוסון, הצהיר הבוקר כי שחקנו כריסטיאנו רונאלדו,"הוא מועמד ראוי לזכות בתואר כדורגלן השנה באירופה

יום שלישי 20 נובמבר 2007
אבי יופה
מנג'ר מנצ'סטר יונייטד, סר אלכס פרגוסון, הצהיר הבוקר בפומבי בתקשורת האנגלית על רצונו לראות את הפורטוגלי, כריסטיאנו רונאלדו, שחקנה של היונייטד, זוכה בתואר כדורגלן השנה באירופה. 

"השנה האחרונה של רונאלדו הייתה מדהימה. בובי צ'רלטון, דניס לאו וג'ורג' בסט זכו בתואר כדורגלן השנה וכולם באו מאותו מועדון. זה ייחודי. אם מישהו מהשחקנים שלנו כעת ישיג את זה, זה יהיה מצוין עבורנו כמועדון כדורגל. רונאלדו הוא אחד שמנצח משחקים, כמו וויין רוני וקרלוס טבס", סיכם פרגוסון. 

ומה יש לשחקן עצמו לומר בנושא? "יום אחד ארצה להיבחר לשחקן הטוב בעולם, אבל ۜא מדובר באובססיה בשבילי", הודה רונאלדו, "זה לא מה שמניע אותי. בשבילי, רק המועמדות תהיה חלום שהתגשם, אבל אני לא חושב על זה כשאני עולה כל יום על כר הדשא. מה שצריך לקרות יקרה".

שומרים על ההגנה

עיתון הĦquot;מירור" מפרסם הבוקר כי בלמה של מנצ'סטר ווס בראון, שעתיד לסיים את חוזהו במועדון בסיום העונה, יחתום על חוזה חדש לשלוש שנים בקבוצה, שיבטיח לו משכורת שבועית של 50 אלף לירות שטרלינג. החתימה צפויה להתבצע בימים הקרובים, שכן החל מהאחד בינואר יוכל כלĠמועדון להיכנס עם השחקן למשא ומתן ולצרף אותו לשורותיו. המגן פטריק אברה וג'ון אושה, גם כן צפויים להאריך את החוזים שלהם במועדון, יחד עם השוער ההולנדי, אדווין ואן דר סר, שצפוי להאריך את החוזה בשנה אחת בלבד, עד לסיום העונה הבאה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק