תירוצים. גרסת 2010

פרסום ראשון: בעקבות הכישלון הצפוי של נבחרת ישראל בקמפיין מוקדמות גביע העולם 2010 אנו מۢניקים לכם בלעדית את מסיבת העיתונאים המסכמת לאחר התיקו במשחק האחרון בבית מול ארמניה

יום חמישי 22 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
 חורף 2010. קצת פחות משנתיים אחרי הגרלת מוקדמות גביע העולם וישראל מנסה להציל את הכבוד במשחק מול ארמניה.  זה היה קמפיין מביך שהחל עם תקווה לאחר התיקו בחוץ מול יוון, אולם הנפילה הגיעה כבר לאחר ההפסד להונגריה והתיקו הביתי מול קפריסין, הפתעת הטורניר שהעפילה למשחקי ההצלבה..

אז נכון, לא הפסדנו גם ברמת גן ליוונים וסיימנו בתיקו חוץ מחמיא בגאורגיה, אבל העובדה שסיימנו את בית 4 במקום הרביעי וצברנו 33 אחוזי הצלחה מהווה כישלון חרוץ.
ל-TELESPORT הגיעו הציטוטים של מאמן הנבחרת דרור קשטן לאחר משחק הסיום של הקמפיין, מול ארמניה ברמת גן שהסתיים בשיוויון 1:1, הרבה בזכות הבישול של עידן סרור בדקה האחרונה לטוטו תמוז.

סיכום הטורניר: "בסך הכל ידענו שהסיӛוי להעפיל לגביע העולם הוא לא גבוה. אני מאמין שהתהליך שהתחלנו בו לפני 4 שנים יתן את אותותיו כבר בקמפיין הבא או בזה שלאחריו או בזה שאחרי הזה שלאחריו".

על תהליך ההצערה: "חשוב להמשיך בתהליך ההצערה שהחל לפני 20 שנה והצליח עד כה לא רע. חשוב להכניס לעניינים את חן עזריאל, גיא אסולין ושי מימון. נכון שבמרבית משחקי הטורניר שיחקו וואליד באדיר ויוסי אבוקסיס ששב מפרישה, אבל מול גאורגיה ראינו את מור דהן במיטבו".

על המבוכה מול הקפריסאים: "̻היה ברור שמתישהו הכישרון הקפריסאי יביא אותם לטורניר גדול".

על השאלה האם הוא מתאים יותר לליגה מאשר לנבחרת: "אני לא חושב. צריך לזכור שגם בליגת העל לא זכיתי באליפות  מאז שנת 2000".

על העובדה שזימן שחקנים מהנבחרת הצעירה למרות שהבוגרת שיחקה משחק ידידות מול אזרבייג'אן ולצעירה היה משחק מכריע מול איטליה: "הייתי חייב להזמין 10 שחקנים מסגל הצעירה. נכון שרק חן עזריאל שיחק במשך דקה, אבל תשעת האחרים היו חיוניים לאימונים".

על העובדה שלא זימן אף שחקן ממכבי ת"א שזכתה פעמיים רציפות בדאבל: "זה לא קשר לזה שגיא לוי מאמן אותה".

על העובדה שאופ"א זרקה אותנו חזרה לאוקיאניה:  "צۨיך לזכור שהמשחקים מול טיוואן יהיו לא פשוטים. גם דודי סלע התקשה שם ואני בטוח שההתקדמות של איי פיג'י לא נעלמה מעינכם".

על תופעת בריחת השחקנים בטענת פציעות: "אני תמיד מאמין לשחקנים וכנראה שבאמת יניב קטן ועידן טל היו פצߕעים בכל השנתיים האחרונות, למעט 70 הימים בהם הם שיחקו בליגה.

על הניפוי של טל בן-חיים ערב ההתמודדות החשובה מול הונגריה: "נכון שהוא הדיח מההרכב את טרי ואת קראבליו, אבל לכל מאמן יש את השיטה שלו, וזה שצ'לסי זכתה בארבעת התאריםȠבעונה האחרונה וספגה 10 שערים בכל העונה בכל המסגרות, לא אומר שבן-חיים שלא הפסיד דקה בפרמייר-ליג, ראוי לפתוח לפני אבי סופר".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק