עשינו את הדברים פשוטים

ליגת העל: כך התייחס מאמנה של מכבי חיפה, רוני לוי לניצחון הערב על הפועל ת"א: אנחנו במגמה חיובית ונמשיך אותה. גיא לוזון: אין לי מקורבים. צריך להתכונן לאירופה. קטן: לקח זמן להתחבר

שבת 24 נובמבר 2007
אשר גולדברג

 שוב אכזבה במחנה של האדומים מתל אביב לאחר ההפסד השישי העונה ונותרת במקום האחרון לאחר ההפסד 2:0 מול מכבי חיפה הערב בקרית אליעזר. במחנה הירוק דווקא השמחה פרחה. 

מאמנה של הפועל ת"א, גיא לוזון: "פתחנו את המשחߧ בצורה טובה. ספגנו בהתחלה, חבל מאוד שהפסדנו את המשחק הזה. הם ידעו לנצל את המצבים הנייחים, והכריעו את המשחק. 

"נצטרך להתכונן למשחק הבא. הגול הראשון והשני גרמו לירידה קצת. אני חושב שחזרנו, זה לא הספיק. צריך לעשות את ההכנות לאירופה, כמובן דרך המסקנות של המשחק הערב".

מאמן מכבי חיפה, רוני לוי: מבחוץ זה נראה קל יותר. אנחנו עשינו את הדברים פשוטים יותר, זה המשחק שלנו. אנחנו יש לנו מגמה, שמאפיינת אותנו בשבועות האחרונים, ונמשיך אותה. אני יכול להזכיר לכולם, שלפעמיߝ הובלנו יותר וספגנו בסוף. הפועל במצב קשה, ידענו לעקוץ אותם".

לוי התייחס  גם לקראת מועד העברות: "בהחלט אפשרות שפנטיאני יגיע. יש עוד זמן, הכל זה ספקולציות. כשנקבל את ההחלטות נדע ליידע את כולם. לגבי פאוליניו לא מצאתי לנכון לשתפו הערב,̠לגבי העתיד נדע לקבל החלטות".

השחקן המצטיין הערב, יניב קטן: "במחצית השנייה היינו קרובים לכבוש עוד, לא צריך להיות חזירים. הפועל הגיעו להלחם, אני שמח על הניצחון ומקווה שנמשיך כך. 

"בתחילת העונה עשינו̠הרבה שינויים, זה לוקח זמן להתחבר. אתם רואים אנחנו מתחברים, ההמשכיות חשובה, הדרך ארוכה. אני מאוד שמח על המצב הנוכחי".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק