6

שביתה איטלקית באשדוד ?

חשד בהנהלת אשדוד כי חלק משחקני הקבוצה שיחקו חלש במכוון במשחק החוץ מול הפועל כפר סבא. ההערכה: מספק שחקנים ישוחררו. גיבוי מוחלט לחזן

שבת 24 נובמבר 2007
אשר גולדברג
סערה במ.ס. אשדוד, בקבוצה מעיר הנמל סוערות הערב הרוחות לאחר עוד הפסד, הפעם להפועל כפר סבא 3:1. אך לא זה ההפסד שגורם לאנשי הקבוצה לאי נחת כמו היכולת העלובה של שחקני הקבוצה כמו גם התנהלותם לפני ואחרי המשחק אשר גורמים לדיבורים על "שביתה איטלקית" של חלק משחקני המועדון.

התחושה בין חלק מאנשי המועדון כי ישנם שבעה עד שמונה שחקנים בסגל, ביניהם גם שחקנים בכירים ומובילים אשר מנהלים קמפיין מחאה נגד המאמן אלון חזן בתוך תחומי המגרש במטרה לӔביאו לעזיבתו. הבעלים ג'קי בן - זקן הבהיר הערב כי מבחינתו, חזן ישאר בתפקידו ומי שיאלצו לעזוב את הקבוצה בקרוב הינם מספר שחקנים אשר מלבים את האש ומסיתים נגד המאמן.  

גורם במועדון סיפר הערב ל-TELESPORT: "זה נרߐה כאילו רוב השחקנים מפסידים בכוונה. לא ברור לי מדוע זה קורה, אבל רואים עובדות שמרמזות על קנוניה נגד המאמן". שחקן בקבוצה שביקש להישאר בעילום שם טען " המצב שלנו אבוד, ביכולת הזו נרד ליגה אין ספק. רוב הקבוצה משחקת בהילוך ראשון ולא מנסה להעביר להילוۚ שני מהיר יותר". 

הבוקר תתקיים אספת חירום בהנהלה, אשר תיפגש עם אלון חזן ומספר שחקנים בכירים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק