6

אבי נימני לוועדת המשמעת

קפטן מכבי ת"א, שלא שיחק אמש בסכנין, יועמד לדין אחרי שלפי הדו"ח של השופט מאיר לוי, אמר לקוון עבד אל אוברע: "אתה מתחבק עם סכנין כמו עם האחים שלך". אוהד: השחקנים הם אוסף של סמרטוטים

יום שני 03 דצמבר 2007
אשר גולדברג
תובע ההתאחדות לכדורגל שלום אבן עזרא החליט להעמיד לדין את קפטן מכבי ת"א אבי נמני, בעקבות התקרית אמש בסיום המשחק באיצטדיון דוחא מול סכנין.

על פי הדו"ח של שופט המשחק מאיר לוי, אבי נימני פנה אחרי המשחק אל הקוון עבד אל אוברע, אחרי שזה התחבק עם הקב"ט של בני סכנין ואמר לו: "אפילו עם האח שלך אתה לא מתחבק כך&ͱuot;. הנושא, כאמור, צויין בדו"ח של מאיר לוי ונמני יעמוד על כך לוועדת משמעת.  


"השחקנים הם אוסף של סמרטוטים"

בקרב אוהדי מכבי תל אביב היו לא מעט שגילו הבנה לניפוץ שמשות הרכבים שߜ חלק מהשחקנים לאחר המשחק מול סכנין. אוהד שמכיר מקרוב את המתפרעים אמר ל telesport: "אני מגנה את ניפוץ השמשות. למרות שלא הייתי שם אני יכול להבין את החברים שלי. השחקנים האלו הם פשוט סמרטוטים שמבזים את סמל המועדון ומוכרים אותנו שבוע אחר שבוע. בגללם האוהדߙם לא ישנים בלילות". 

אז במובן מסויים אתה מצדיק את המעשה. 

"לא. אני לא מצדיק זאת. אבל לשמשה יש ביטוח ואפשר לתקן. את הביזיון של ירידה לליגה השנייה יהיה קשה מאוד לתקן. מכבי ת"א היר כמו ריאל ۞דריד בספרד ואם ריאל הייתה מפסידה 8 מתוך 10 משחקים גם את שוסטר היו מגרשים. חייבים להבין גם את הצעד של האוהדים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק