7

גוטמן נחת בארץ

המאמן שעזב את א.א.ל. לימסול וסיכם את תנאיו בשורות האדומים עד לסיום העונה, נחת הלילה בישראל: "אני מבין מה גודל המשימה". גיל ורמוט מועמד להצטרף. יוסי אבוקסיס יהיה עוזר מאמן

יום רביעי 05 דצמבר 2007
אשר גולדברג

אלי גוטמן בהפועל תל אביב: המאמן שעזב את א.א.ל. לימסול סיכם בשורות האדומים עד לסיום העונה. בנוסף סוכם בעל פה, כי במידה והפועל תישאߨ בליגה יוארך בסיום העונה החוזה של גוטמן בשנה נוספת.

המאמן החדש של האדומים נחת הלילה בישראל ובמהלך צהריי יום רביעי  יוצג במסיבת עיתונאים במתחם וולפסון, שלאחריה יערוך שיחת פתיחה עם שחקניו. אחד המועמדים לחזור לשורות האדומים הוא הקשר גיל ורמߕט, שאינו זוכה לאשראי רב בקבוצתו הבלגית ומרבה לשבת על הספסל. 

"אני שמח לחזור לארץ ולהצטרף להפועל תל אביב, שהיא אחת הקבוצות הגדולות במדינה", סיפר הלילה גוטמן לאחר הנחיתה, "אני מבין מה גודל המשימה. תגәעו מחר למסיבת העיתונאים בוולפסון, שם אדבר יותר". על הקהל של הקבוצה הוסיף המאמן: "הקהל של הפועל תל אביב הוא ארץ ישראל היפה ונצטרך אותו במאבק שלנו."

המאמן החדש יציע ליוסי אבוקסיס לשמש כעוזרו ואבוקסיס מן הסתם יסכים. גוטמן רוצה שכל̠עוד אבוקסיס לומד בקורס מאמנים, הוא ישתלם לצידו ולא יקבל סמכויות. בהפועל תל אביב יש כוונה לאפשר בחלון ההעברות הקרוב לחזק את הקבוצה בשני שחקני רכש חדשים לפחות.

תגובות

טלספורט בפייסבוק