הכי חשוב להיות מסודר

לידיעת שחקני הפועל ת"א. אלי גוטמן ערך היום מסיבת עיתונאים והבהיר שהוא הגיע לעשות סדר. עוד מגוטמן: "לא משנה מה גרם להפועל להיות מתחת לקו האדום כמו שלא משנה גם מדוע היתה מלחמת לבנון השנייה"

יום רביעי 05 דצמבר 2007
שחף קורנפלד
המאמן החדש של הפועל תל אביב, אלי גוטמן, ערך היום מסיבת עיתונאים ראשונה בישראל מאז שעזב לאא"ל לימאסוול לפני כשנה.

גוטמן אמר היום: "מהרגע שנחתתי אתמול  בלילה  התחלתי לעבוד. אני ויוסי דיברנו עם אריה הרשקוביץ' לגבי  האימונים בהמשך השבוע כדי שהכל יהיה מסודר. אנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו רוצים מעצמנו. מה שמעניין אותו זה המשחק מול מכבי נתניה. מעבר לזה לא מעניין אותי כלום. לטווח הארוך יש זמן".

כשנשאל על מצבה העגום של הפועל תל אביב אמר גוטמן: "אני לא יודע מה גרם לחזה שהפועל תל אביב הגיעה למקום האחרון. זה לא משנה. גם לא משנӔ למה החלה מלחמת לבנון. המלחמה היתה ולא רציתי שהיא תהיה. זה מה שהיה. מה שמעניין אותי זה להכין את המשחק הקרוב. יצא שזו קבוצתי האחרונה, מכבי נתניה. אז זה מה שיצא. אני לא יכול לדבר על חיזוק כי אני עוד לא מכיר את כל השחקנים".

כשנשאל̠מדוע חתם עד סוף העונה: "חתמתי עד סוף העונה כי אמרתי לשחר בן עמי שאני רוצה קודםכ ל שנתחתן ואחרי שתחיה אהבה נגרום לה להימשך"

גוטמן נשאל האם יש סיכוי שלוסיאנו דה ברור ששיחק אצלו בקפריסין ישוחרר ואמר: "הוא שחקן מרכזי בקבוצה הקߤריסאית. לא נראה לי שהם ישחררו אותו.".

על שיתוף הפעולה עם יוסי אבוקסיס אמר גוטמן: "כשאני הגעתי לבית"ר ירושלים יוסי אבוקסיס היה פצוע בשרירי הבטן. אני הרמתי את יוסי אבוקסיס על הרגליים. אני הרי חסיד של הנעת כדור ויוסי היה הסממן הימӠי של הנעת הכדור, זה גרם לי לאהוב לעבוד איתו".

גוטמן הבהיר: "הכי חשוב זה הסדר. אני גם אומר לשחקנים שלי שחשוב שיהיה סדר יום. כששחקן קם בבוקר ולא יודע מה הוא עושה אז יהיו לך צרות וזה היום לחטוף קנסות וכד'. שחקן צריך לדעת מה הוא עושה מיۓי יום. הכי חשוב להיות מסודר".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק