אלמוני ללוין: נגמור אותך

נער בן 17 נעצר לפנות בוקר לאחר שהודה כי איים על מאמן מכבי ת"א ניר לוין בהודעה קולית שהשאיר הודעה בסלולӐרי של המאמן בו אמר: אם לא נעלה מעל לקו האדום נגמור אותך. לוין: המשטרה מטפלת בעניין

יום חמישי 06 דצמבר 2007
רועי רובינשטיין
עד לאן האלימות הזאת תגיע? נדמה כי מקרי האלימות סביב הספורט הישראלי ששוברים שיאים בחודשים האחרונים עלו הלילה מדרגה. זאת לאחר שמשטרת מרחב יפתח עצרה הלילה צעיר בן 17 שהודה כי איים על מאמן מכבי ת"א בשיחת טלפון. 

החשד הוא כי הנער התקשר למספר הנייד של לוין אמש במהלך משחקה של מכבי ת"א נגד מכבי חיפה (1:0) במסגרת גביע הטוטו והשאיר לו הודעה בה אמר: "אם לא נעלה מעל לקו האדום, נגמור את החיים שלך. אנחנו יודעים איפה אתה גר".
המשטרה שפתחה בחקירה מהירה של האירוע מיד לאחר שלוין הגיש את תלונתו בנושא הגיע במהירות אל חבורת נערים שאחד מהם הפנה אותם למתקשר האלמוני. הנער נחקר על ידי השוטרים, הודה במעשה ואף הביע חרטה. 

ניר לוין אמר הבוקר ל-TELESPORT: "אכן המקרה קרה, אני העברתי את כל הפרטים למשטרה והם אלו שמטפלים בנושא". 

המקרה הזה כאמור מתחבר לעוד שורה ארוכה של אירועים הנגועים באלימות סביב המועדון הצהוב והספורט הישראלי בכלל. רק בתחילת השבוע האחרון, הציתו המונים פחי אשפה במתחם האימונים של הקבוצה ואף ניפצו את חלונות מכוניותיהם של מספר שחקנים לאחר שהקבוצה נוצחה בסכנין.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק