תחרות לסהר ?

צ'לסי לתכננת לקנות את ג'ון בוסטוק הצעיר קשרה המבטיח של קריסטל פאלאס מהפרמיירשיפ בינואר הקרוב. המחיר הצנוע דרך אגב - שני מיליון ליש"ט

יום חמישי 06 דצמבר 2007
רועי רובינשטיין

תחרות לבן סהר? החלוץ הישראלי שצפוי לחזור לשורות צ'לסי בינואר הקרוב יתמודד ככל הנראה על מקומו בהרכב של אברהם גרנט לא רק מול כוכביה הגדולים ביותר өל הקבוצה אלא גם עם צעירים מבטיחים נוספים. 

הבוקר נודע כי צ'לסי שהשמועות טוענות כי רונאלדיניו בדרכו אליה תצרף לשורותיה את ג'ון בוסטוק  קשרה הצעיר והמבטיח של קריסטל פאלאס ליגת המשנה. בוסטוק שרק בחודש הבא ימלאו לו 16 אביבים נחשב לילד הפלא של המועדון הלונדוני הקטן וכבר שיחק בקבוצה הבוגרת במהלך משחק ליגה בתחילת העונה כשהוא רק בן 15 ו-287 ימים. 

הקשר שמשתייך לסגל נבחרת אנגליה עד גיל 16 כבר הספיק לתפקד כקפטן קבוצת הנוער (עד גיל 18) של פאלאס ולפי מאמניו השפיע רבות על כל קבוߦה גיל בה הוא שיחק מאז התגלה לפני שש שנים בהיותו בן 9 בלבד. 

המעבר שלו למועדון הפאר של אברמוביץ' יעלה לאוליגארך רק 2 מיליון ליש"ט פיצויים אותם תהייה חייבת צ'לסי להעביר לפאלאס. המחיר אולי גבוה אבל נדמה כי עם חזרתו של סהר לקבוצה והגעתו של בוסטוק לאברהם גרנט יהיה תפקיד חדש בסטאמפורד ברידג', בייביסיטר.  

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק