הפועל התלוננה באיגוד השופטים

עו"ד שחר בן עמי שיגר מכתב חריף ליە"ר איגוד השופטים בן ציון סלמן ובו טענות קשות בנוגע לשיפוט של אסף קינן במשחק הקבוצה מול עירוני קריית שמונה

יום חמישי 06 דצמבר 2007
אשר גולדברג
עו"ד שחר בן עמי שיגר אחר הצהריים מכתב חריף ליו"ר איגוד השופטים בן ציון סלמן וליו"ר הועדה המקצועית משה אשכנזי בו מופנים טענות קשות על תצוגת רביעיית השיפוט של המשחק בראשותו של אסף קינן.

במכתב טוען בן עמי כי קבוצתו מצפים בדרۙכות לראות כיצד יפעל האיגוד ברביעייה ש"ביצעה טעויות רבות" לפיו במהלך המשחק. בן עמי מזכיר ליו"ר האיגוד כי קינן אף התנצל בעקבות טעויות אלו וכי המשקיף העניק לשופט ציון נמוך.

במכתב בן עמי תוהה מדוע רביעיית השיפוט לא הוזמנה עדיין לשיחת בירור או הברה בנושא. כמו כן מוסיף בן עמי וטוען כי הוא ושאר חברי הנהלת הקבוצה מצפים כי הארבעה יזכו לגזירת דין שווה לזו לה זכו שופטים אחרים שלטענת איגוד השופטים טעו בעבר כדוגמת שי שטרית שלפי המכתב " טעויותיו לא מתקרבות לאלו של קינן ועוזריו אשר ללא כל̠ספק תרמו תרומה נכבדת לקביעת גורל המשחק". 

לפי המכתב בהפועל מקווים כי האיגוד יעשה ככל שביכולתו על מנת שמשחקים לא יוכרעו על ידי שופטים וכי בעתיד ינקטו כל האמצעים העומדים בידי האיגוד כנגד שופטים שטעו בצורה כה בוטה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק