זעם באלופה על חוק ביתר

בבית"ר ירושלים זועמים בעקבות החלטת ההתאחדות לחוקק את "חוק בית"ר". במידה והחוק אכן יאושר, מאיימים בקבוצה להקים מנהלת ליגה בכדי להחליש את כוחה של ההתאחדות

יום שישי 07 דצמבר 2007
אסף שקד

בבית"ר ירושלים זועמים על החלטת ההתאחדות לחוקק "חוק בית"ר" על פיו כל אוהד שיקלל יענש, כמו גם הקבוצה ממנה מגיע אותו אוהד. בבית"ר ירושלים היו נזעמים היום בבוקר כששמעו שהחוק אמור להיכנס לתוקפו כבר בחודש ינואר. 

החוק אומנם עדיין לא אושר, אבל בבית&quɯt;ר אמרו היום שבמידה והוא אכן יקבל אישור, יפעלו ראשי הקבוצה על מנת לגייס ראשי קבוצות אחרות כגון ג'קי בן-זקן ודניאל יאמר על מנת להקים מנהלת ליגה ובכך להחליש באופן משמעותי את כוחה של ההתאחדות לכדורגל.

היום ערכה הקבוצה את האימון המסכם לקראת המשחק ביום ראשון מול בני יהודה. אבירם ברוכיאן שהיה המצטיין במשחק מול מכבי פ"ת באמצע השבוע, לא התאמן בגלל כאבים בברך והוא נמצא בספק למשחק. הקשר המוכשר לא היה בתוכניות ההרכב של שום, אבל חסרונו בהחלט יהיה משמעותי לאור היכולת הטובה בה הוא נמצא.

טוטו תߞוז ערך היום אימון אישי ועדיין לא ידוע האם יהיה כשיר להיכלל בסגל של הקבוצה. בכל מקרה מי שיפתח לצידו של רומולו בחוד ההתקפה זהו עמית בן שושן כשעל הספסל צפוי להמתין החלוץ הצעיר חן עזריאל. המגן והקפטן דוד אמסלם שנעדר מהאימון אתמול, חזר היום להתאמן באופן מלא ויۤתח בהרכב מול בני יהודה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק