נעצרו ראשי הכוכב האדום

שלושה מראשי הקבוצה נעצרו הבוקר ל 30 יום, בעקבות אי התערבותם בעצירת המהומות לפני כשבוע, שהובילו לפציעתו הקשה של שוטר. במידה וימצאו אשמים, הם עלולים לספוג עונש של עד עשר שנות מאסר

יום ראשון 09 דצמבר 2007
אבי יופה
שלושה מנהלים מקבוצת הכוכב האדום בלגראד, מחזיקת גביע המחזיקות ב- 1991, נדונו הבוקר למעצר של 30 ימים בעקבות האירוע בשבוע שעבר בו נפצע באורח קשה שוטר בעקבות מהומות אוהדים באӦטדיונה הביתי של הקבוצה, כך מדווחות היום סוכניות הידיעות. 

השלושה נעצרו ביום שישי לאחר שהמשטרה המקומית פשטה על משרדי אלופת סרביה בבלגראד. מדובר בפעם הראשונה שראשי קבוצה בסרביה הושמו במעצר לאחר התפרעויות אוהדים תדירות באצטדיוני כדורגל במדיӠה. 

התובע המחוזי של בלגראד הורה לעצור את השלושה, יחד עם בכיר נוסף בהתאחדות הסרבית, על כך שלא עשו דבר לעצירת המהומות באצטדיונה הביתי של הקבוצה לפני כשבוע, בזמן שאוהדים תקפו שוטר והשאירו אותו ללא בגדיו. 

הארבעה מואשמים בכך שלא הפסיקו את המשחק ברגע שהתחילו המהומות ובכך שלא מנעו מאוהדים להיכנס לתחומי המגרש עם חזיזים ואבוקות, בהם השתמשו האוהדים לאחר מכן לצורך המתקפה על השוטר. 

הם יישארו במעצר וייתכן שיעמדו לדין באשמת סיכון ביטחון הציבור, עבירה שעונשה הוא עד ۢשר שנות מאסר. עיתוני סרביה מציינים היום כי ייתכן שראשי המועדון נמנעו מלעצור את המהומות, מתוך רצון להשכיח את חקירת הפרשה שלכאורה קושרת את המועדון עם אנשי הפשע המאורגן בבלגראד.

תגובות

טלספורט בפייסבוק