בביתר רואים ירוק בעיניים

במקום יום חופש ערכו הבוקר שחקני הקבוצה אימון בו התמקדו במשחק גביע הטӕטו הקרוב מול מכבי חיפה. שחקן בקבוצה: "חיפה היא היריבה הגדולה שלנו"

יום שני 10 דצמבר 2007
אסף שקד

יום לאחר הניצחון על בני יהודה ובבית"ר ירושלים משדרים עסקים כרגיל. גם השבוע, בדומה לשבוע שעבר,Ƞביטל המאמן יצחק שום, את יום החופש לשחקניו כנהוג אחרי משחקים וערך להם אימון בבית וגן לקראת המשחק מול מכבי חיפה ביום רביעי במסגרת חצי גמר גביע הטוטו.

בניגוד להשערות, בבית"ר דווקא לוקחים ברצינות את המשחק ביום רביעי והעובדה שחיפה היא היריבה, מכניסה את השחקנים למוטיבציה רבה יותר וכבר אתמול אחרי המפגש עם בני יהודה טענו שחקנים כי משחק גביע הטוטו חשוב להם יותר. "מכבי חיפה היא היריבה הגדולה שלנו עכשיו כשאנחנו נלחמים על התואר וישȠלנו מעט יריבות", אמר אחד השחקנים שהעדיף להישאר בעילום שם, "המשחק מול בני יהודה היה לנו פחות חשוב מהמשחק ביום רביעי מול מכבי חיפה".

השחקן שזכה למרב המחמאות אתמול הۙה גל אלברמן, שכבש את הצמד השני שלו בקריירה. בשער השלישי רץ אלברמן לחברו מילובאן מירוסביץ' שבישל לו את השער וחגג עימו את הכיבוש. הבישול של הצ'יליאני הוציא אותו מעט מהדיכאון בו הוא שרוי לאחרונה והיום הוא אמר: "אני מאוד רוצה לשחק מול הפועל ת"א, אניȠיודע מה החשיבות של ניצחון עליהם ובעונה שעברה באותו המחזור אם אני לא טועה, כבשתי מולם, ככה שאני אשמח לשחזר את זה".

המשחק בשבוע הבא מול הפועל ת"א תופס כבר עתה תאוצה ולמעלה מ- 1000 כרטיסים נמכרו משעות הבוקר. בקרב אוהדי הקבוצה מורגשת תכונה גדולה לקראת המפגש המחודש מול יוסי אבוקסיס ואלי גוטמן. "לאוהדים יש שני אנשים שהם הכי שונאים, יוסי אבוקסיס ואלי גוטמן. עכשיו יש לנו הזדמנות לקבל את שניהם בעסקת חבילה, נעשה להם גיהߠום ביום ראשון", סיפר אחד מאוהדי בית"ר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק