לוני: יהיה בסדר או שלא

יו"ר מכבי ת"א, לוני הרציקוביץ' שנמצא בניגריה אומר ל-telesport: "אני לא מוטרד, הדברים מטופלים". הבעלים ישוב למשחק בשבת נגד מכבי פתח תקוה כי "זה הכי חשוב עכשיו"

יום חמישי 13 דצמבר 2007
אשר גולדברג
&Ůbsp;לוני הרציקוביץ' נמצא בניגריה, הרחק מההמון הסוער של אוהדי מכבי ת"א, אשר מריחים מהפך ניהולי ומקצועי שישנה את פניה של קבוצתם.

בעוד, ש"סאגת" רכישת הקבוצה לא מפסיקה לרדת מהכותרות ופיתרון לסכסוך הממושך בין לוני לרוני נראה רחוק מלߔיות פטור, נשיא הקבוצה הנמצא בניגריה נשמע רגוע. אולי רגוע מידי.

ל-telesport אמר הבוקר  הרציקוביץ': "אני לא מוטרד, הדברים מתנהלים בקצב שלהם ויש מי שעובד על "האירוע",

אירוע?

ȼ/strong>" אירוע המכירה של מכבי תל אביב. אני לא נמצא בתוך הנושא, כבר אמרתי שהדברים יקרו או שלא יקרו, אין לי שום מדד על הסיכויים או באחוזים שהדברים ילכו לכיוון של חתימה או לא".

אבל אתה האיש שמוכר

&quͯt;אני מאמין שיש רצון טוב של אלכסנדר שניידר להיות הבעלים של מכבי ת"א.אני הרי לא כל כך אהוב ולכן קולי לא נשמע. אתה רואה, כשיש לגורם זה או אחר רצון לפרסם דברים, הם יוצאים לתקשורת ואין שום שליטה על זה".

מה עם מאנה והכסף שהוא דורߩ?

"אני לא רוצה להתייחס לאיש הזה. אתה מכיר את הנושא, הסברנו למי שצריך, מה הסכום ומה קורה בפרשה זו שכביכול קשורה לנושא המכירה"

מה קורה עכשיו במכבי ת"א?

"יש משחק נגד מכבי פ&ͱuot;ת, שצריך לנצח. זה הכי חשוב עכשיו. הדברים נמצאים בטיפול, דברים לא קורים כך סתם, האחריות היא בינתיים שלי".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק