6

אוחיון מועמד למכבי תא

משה בוחיון, קשר וינטרטור מהליגה השניה בשוויץ ונבחרת ישראל, עשוי להגיע למכבי ת"א במהפך של חודש ינואר. כוחות משטרה גדולים בכוננות להפגנות אוהדים בבלומפילד

יום שישי 14 דצמבר 2007
אשר גולדברג
משה אוחיון, קשר וינטרטור מהליגה השניה בשוויץ, מועמד להגיע בחלון ההעברות למכߑי ת"א. במכבי ביררו את ההליך עם השחקן וקבוצתו וההמתנה היא להעברת הקבוצה לידיו של אלכסנדר שנידר.

כחוחות משטרה גדולים יתרכזו בבלומפילד בסיום המשחק, לנוכח הכוונה להפגין נגד לוני הרציקוביץ' ורוני מאנה. אם מכבי ת"א תפסיד, צפןיים מחאות של ېוהדים גם במתחם קרית-שלום.

המנג'ר והקפטן, אבי נמני, יצא לאירופה בניסיון לצפות בבלום וחלוץ שנמצאים ברשימת המומלצים של הקבוצה.

חשש ודריכות במכבי ת"א לקראת מכבי פ"ת

במכבי ת"א מתכוננים למשחק מחר נגד מכבי פ"ת בחשש מיקצועי, ובדריכות רבה לקראת מהלך עזיבתו של לוני הרציקוביץ'. במועדון מבינים כי מהפך ניהולי ומקצועי צפוי בשבועות הקרובים, אחרי שמכבי ת"א תעבור לידיו של אלכסנדר שנידר.

שחקן במכבי ת"א אמר הבוקר ל-teͬesport: "חשוב ששניידר יכנס למועדון אחרי ניצחון על מכבי פ"ת. הוא יצפה מחר במשחק דרך הטלוויזיה וברור שהפסד מחר יגרור כותרות שליליות ומהפכים. ההכנות למשחק אינן מושלמות, אבל צריך לחזור לנצח בבלומפילד, כי הקו האדום לוחץ מאוד".

Ӕחלוץ הצרפתי, יאניק קמאנן פצוע ולא בתכניות למשחק. גם רודי חדד אינו כשיר ורק מחר יוחלט אם יהיה בסגל למשחק. הקשר היהודי-צרפתי התבקש לבצע עליה ולהיחשב לישראלי, אך בסביבתו של השחקן טרם נעשה צעד בעניין.

לוני הרציקוביץ' ינחת מחר לפנות בוקר בנתב"Ļג וצפוי לפגוש משמרות מחאה ליד ביתו. הרציקוביץ' שיגיע למשחק מחר אמר ל-telesport: נושא המכירה יתבצע בשבוע הבא. פרשת רוני מאנה מוכרת ולא צריכה לעצור שום הליך. בשבוע הבא אני כאן ולכן לא צריך להתייחס ברצינות לכל אמירה של האיש הזה (רוני מאנה, א.ש)".

תגובות

טלספורט בפייסבוק