האלופה לא נעצרה באנפילד

מנצ'סטר יונייטד הצליחה להשיג ניצחון מתוק היום על ליברפול באנפילד שהעלה אותה לפחות זמנית למקום הראשון. קרלוס טבז האגרנטינאי {42} כבש את שער הניצחון. יוסי בניון במשחק מצוין שיחק 90 דקות

יום ראשון 16 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
קות חלפו ויוסי בהזדמנות ראשונה לכבוש. הרמה גדולה לעבר רחבת האורחים הגיעה לבניון, הקשר ניגש לנגוח אך לא הצליח למצוא את המסגרת. 

דקה 57 וליברפול מתחילה להגביר את הלחץ. יוסי בניון במחצית שנייה פנטסטית מצא את דירק קויט באגף ימין,  אך ההולנדי בהרמה חלשה ולא מדויקת השאיר את קבוצתו בפיגור.

דקה 60 ונגיעת יד של קשר השדים האדומים, אואן האגריבס, העניקה לליברפול כדור חופשי מסוכן. ג'רארד הסיט את הכדור קלות לעבӨ ג'ון ארנה ריסה שבעט חזק, אך הכדור האדיר נעצר כבר בחומה.

דקה 65 וראפא בניטס משתמש בחילוף ראשון. הארי קיואל האוסטרלי במשחק אנמי יוצא, ושחקן הרכש ההולנדי, ראיין באבל נכנס.

3 דקות חלפו וכדור קרן לליברפול. לאחר עירבוביߔ גדולה ברחבת היונייטד, יוסי בניון כבר הניף את רגלו בכדי לבצע בעיטת יעף חזקה, אך הגנת מנצ'סטר הצליחה להרחיק במזל רב. 

דקה 72 ו-ווין רוני משמש כטבח. החלוץ הצעיר בנגיעה גאונית הסיט את הכדור לעבר אואן האגריבס, הקשר שיגר בעיטה חזקה ממרחק רב אך הכדור האדיר לא התקרב למסגרת.

דקה 73 וראפא בניטס משתמש בחילופו השני. דירק קויט ההולנדי יוצא, ופיטר קראוץ' הענק האנגלי נכנס.

4 דקות עברו וראיין באבל המחליף כל כך קרוב לחגוג שער אדיר. חלߕץ הרכש מאייאקס בעט כדור חזק על סף רחבת היונייטד, אך הכדור המצוין פספס בסנטימטרים ספורים את המסגרת. 

דקה 78 ויונייטד מחמיצה הזדמנות אדירה להבטיח את הניצחון. שחקן העונה באנגליה אשתקד, כריסטיאנו רונאלדו, השאיר בכדור גאוני את ەוין רוני חופשי ומאושר לדו קרב עם ריינה, אך החלוץ בבעיטה רשלנית שלח את הכדור לרשת החיצונית.

דקה 84 וראיין באבל במבצע אדיר. החלוץ חלף בקלילות על פני שלושה שחקנים ובעט כדור טוב, אך הבעיטה נעצרה בגופו של אחד משחקני השדים האדומים והחוצה. 

2 דקות לסיום וליברפול זוכה בכדור חופשי. פאביו אורליו המחליף הרים כדור חלש ואיפשר להגנת היונייטד להרחיק בקלות.

דקה 90 ופיטר קראוץ' בניסיון נואש למצוא שער שוויון. החלוץ הענקי עצר את הכדור באומנות על החזה והסתובב טוב לעבר̠השער, אך בעיטה רשלנית לא סיכנה את ואן דר סאר.

דקה 92 וליברפול זוכה בכדור חופשי. סטיבן ג'רארד הווינר הגדול הצליח לעבור את החומה, אך הכדור חלף מעל המסגרת. 

עד הסיום ליברפול הנואשת ניסתה למצוא את הרשת, אך השדים האדומים הצלߙחו לשמור על ההובלה עד השריקה. 1:0 למנצ'סטר בסיום

ליברפול: חוזה מנואל ריינה, אלווארו ארבלואה, סמי הופיה, ג'יימי קראגר, ג'ון ארנה ריסה { פאביו אורליו 80'}, יוסי בניון, סטיבן ג'רארד, חאבייר מסצ'ראנו, הארי קיואל {ראיין באבל 65'}, פרננדו טורס ודירק קויט {פיטר קראוץ' 73'}. 

מנצ'סטר יונייטד: ואן דר סאר, ווס בראון, ריו פרדיננד, נמניה וידיץ', פטריק אברה, כריסטיאנו רונאלדו, אואן האגריבס, אנדרסון, ראיין גיגס, ווין רוני וקרלוס טבז {Ӟייקל קאריק 84'}.  

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק