בואטנג נותר מחוץ לסגל

קשרה הגנאי של בית"ר ירושלים הופתע היום לגלות כי למרות ההערכות, הוא לא זומן לסגל נבחרת גאנה לאליפות אפריקה

יום שלישי 18 דצמבר 2007
אסף שקד

 זיג זג או הודעה כוזבת? זאת השאלה שנשאלת לאחר שהיום בבוקר התפרסמה רשימת השחקנים שזומנו לסגל נבחרת גאנה לאליפות אפۨיקה שתפתח בחודש הקרוב. 

הבוקר פרסם מאמן נבחרת גאנה את רשימת 40 השחקנים שזומנו לסגל, מתוכם יבנה הסגל לאליפות אפריקה הקרובה. בין 40 השחקנים מופיע שוער מ.ס אשדוד סמי אדג'י ופקס אף נשלח למועדון, אך שמו של בואטנג לא הופיע ברשימה וגם בבית"Ȼר אישרו כי שום מסמך מנבחרת גאנה לא התקבל במשרדים.

בסוף השבוע האחרון צוטט בואטנג כשהוא שמח על הזימון שקיבל לנבחרתו ואף אמר : "אחזיק לבית"ר אצבעות מרחוק", אלא שהשמחה הייתה מוקדמת מידי ובאותו העת כלל לא היה השחקן בתוכניות של המאמן כפי שפורסם ב-TELESPORT כבר לפני כחודש.

בבית"ר טענו כבר ביום שישי עם פרסום הידיעה על זימונו של השחקן לנבחרת, כי טרם קיבלו כל פקס בנושא ולכן גם לא דנו בצוות המקצועי על תקופת היעדרותו של הקשר.  היום לאחר שרשימת הסגל פורסמה אמר גורם בצוות הߞקצועי של בית"ר: "לא חשבנו בכלל על ההיעדרות שלו כי לא קיבלנו פקס שמבקש לשחרר. רק עכשיו אני שומע שהוא בכלל לא זומן לנבחרת ולנו זה רק יכול לעזור".

בית"ר ירושלים יצאה לפגרת חורף ושחקני הקבוצה יקבלו חופש מאימונים עד ל-25 לדצמבר. השחӧנים הזרים של בית"ר המריאו כבר ביממה האחרונה למולדתם לחגוג את הכריסמס והם ישובו לישראל ב-27 לדצמבר ישירות למחנה האימונים של הקבוצה באילת.

על פי התכנון של בית"ר ירושלים, תקיים הקבוצה משחק ראווה ב-29 לחודש מול בני אילת כשגם האפשרות למשߗק ידידות מול קריית שמונה שתשהה גם היא באילת נלקחת בחשבון. ב-1-1-2008 תצפין הקבוצה לחדרה, שם תקיים משחק ראווה מול הקבוצה המקומית.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק