6

מסורת גאה הגיעה לסיומה

מתברר שלא כולם באנגליה מרוצים ממינויו של קאפלו. מאמן ווסטהאם, אלן קרבישלי, טוען כי עם מינוי האיטלקי, נגוזו התקוות לראות אי פעם מאמן מקומי עומד גראש הנבחרת האנגלית

יום שלישי 18 דצמבר 2007
אבי יופה
מינויו של פאביו קאפלו למאמנה של נבחרת אנגליה התקבל ברחבי הממלכה באופן חיובי על ידי מרבית המאמנים והפרשנים. כמעט כולם טענו כי מחליפו של סטיב מקלארן חייב להצהיר על שינוי בגישה ובבניית הסגל. לעומת זאת, אחד ממאמני הפרמייר ליג שחושב שהמינוי דווקא יפגע בעתיד הכדורגל האנגלי, הוא מנג'ר ווסטהאם אלן קרבישלי. 

קרבישלי, מי שבעצמו היה מועמד למשרת אימון נבחרת אנגליה בשנת 2006, חושב שעם מינויו של האיטלקי, נגוזו הסיכויים העתידיים של כל מאמן אנגלי להת۞נות לתפקיד. "התמונה של מקלארן מחזיק את המטריה במשחק ההפסד לקרואטיה בחודש שעבר, עלולה להיות האחרונה בה ציבור אוהדי הכדורגל באנגליה רואה מאמן מקומי לנבחרת שלו", כתב הבוס של ווסטהאם בטורו האישי בעיתון ה"דיילי אקספרס". 

&űuot;אני חושב שלעולם לא יתנו את התפקיד למאמן אנגלי. התאחדות הכדורגל האנגלית הפכה את התפקיד הזה למיותר בכל מה שקשור למאמנים מבית. ייתכן שמסורת גאה הגיעה כאן לסיומה", כתב המאמן. קאפלו עצמו שוקל למנות את מאמן נבחרת אנגליה עד גיל 21, סטיוארט פירס, לתפקידי̠אימון תחתיו, אבל קרבישלי טוען כי תהיה זו טעות מצידו של האנגלי לקבל את התפקיד. "הדרך שפירס עובר עכשיו היא הסיכוי האחרון של מאמן אנגלי להשתלב בעתיד באימון בינלאומי. הוא חייב להישאר בתפקיד כדי לצבור את הניסיון הדרוש ולא לעזוב את המשרה. הוא צריך להכשיר אӪ דור העתיד של הכדורגל שלנו. מדובר בתפקיד חשוב בכדורגל האנגלי", סיכם מאמן ווסטהאם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק