לוסיו רוצה לעזוב את באיירן

הבלם הברזילאי הצהיר היום בכלי התקשורת על רצונו לשחק בליגה האיטלקית או הספרדית, בשל הדמיון במדינות אלה לאורח החיים בברזיל. גם מזג האוויר הקר בגרמניה מפריע לדרום אמריקאי

יום חמישי 20 דצמבר 2007
אבי יופה
הליגה הגרמנית יצאה לפגרת החורף הארוכה כשבאיירן מינכן צועדת בראש, אבל לא כל השחקנים בקבוצה הבווארית מרוצים מהמצב הקיים. מה שמפריע לכמה מהם הוא מצב מזג האוויר במדיߠה ולאו דווקא המצב המקצועי. 

בלמה הברזילאי של באיירן,  לוסיו, הצהיר היום בכלי תקשורת באיטליה על רצונו לעבור לשחק במדינת המגף או לחילופין לעבור לשחק בליגה הספרדית, בשל קושי בהתמודדות עם מזג האוויר. "החלום שלי זה לשחק בליגה האיטלקߙת או הספרדית ונראה שאממש את הרצון הזה בזמן הקרוב", טען השחקן, "זה כמעט בלתי אפשרי לשכנע שחקנים ברזילאים שמשחקים בליגות האלה לבוא ולהצטרף לבונדסליגה. זה לא קשור לבאיירן, אלא למדינה. באיטליה ובספרד התרבות, המנהגים והשפה דומים יותר לחיים בברזיל. באߙירן לא יכולה להשתוות לכך", סיכם לוסיו. 

הבלם הברזילאי בן ה- 29 רשם למעלה מ- 100 הופעות במדי הקבוצה מאז הצטרף אליה לפני שלוש שנים מבאייר לברקוזן. עם השנים הפך לבורג מרכזי במערך של באיירן, אבל נראה שהפעם הכריע מזג האוויר את השחקן, שכבߨ הצהיר בעבר כי משפחתו מרגישה לכודה בחורף הגרמני.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק