מצבו של כספי טוב

פורוורד מכבי תל אביב נפגע היום (ראשון) בפלג גופו העליון במהלך אימון ופונה לבית חולים, שם עבר בדיקות מקיפות. מצבו כעת טוב. מוקדם יותר הפסידה נבחרת ישראל בגמר טורניר חג זמולד בהולנד 92:77 לקבוצה מברזיל

יום ראשון 30 דצמבר 2007
שלמה חסיד
ימים לא קלים עוברים לאחרונה על עמרי כספי- אחרי הפיחות במעמדו והמלים של אביו נגד הנהלת הקבוצה, שחקן מכבי תל אביב נפצע הערב (ראשון) במהלך אימון קבוצתו בצורה חמורה. הוא פונה לבית חולים שם עבר צילום.

כספי, שחזר ېמש יחד עם מאמן נבחרת ישראל צביקה שרף מטורניר הארלם בהולנד, עלה במהלך האימון לדאנק, נפל ונפגע בפלג גופו העליון. אימון הקבוצה הופסק והשחקן הורד תחילה לחדר ההלבשה, שם קיבל טיפול ראשוני. לאחר מכן הגיע אמבולנס כדי לפנותו לבית החולים. 

דובר מכבי, ניצן פררו, אמר: "כספי עבר בדיקות סי.טי מקיפות בראש ובצוואר, מצבו טוב, הוא צוחק ונינוח. הוא יישאר הלילה להשגחה".

כספי הצטיין בטורניר הארלם וחזר ארצה להשתתף במשחק מחר נגד רמת גן. לשחקן שאיפות להיבחר בסיבוב הראשון בדראפט בקיץ הקרוב, אולם לשם כך ייאלץ להפוך לבורג מרכזי במכבי תל אביב, מה שקשה לראות שיקרה בקרוב.

יותר מוקדם היום נוצחה נבחרת נבחרת ישראל בגמר טורניר חג המולד בהולנד 92:77 בידי מינאס קלוב הברזילאית וסיימה במקום השני. הנבחרת שיחקה כזכור ללא המאמן ߦביקה שרף, שחזר לארץ בשל "סיבות אישיות" וללא עמרי כספי, אלישי כדיר וניר כהן. המאמן על הקווים היה רוני בוסאני.  

היה זה הפסדה הראשון של הנבחרת בטורניר אחרי ארבעה נצחונות. הברזילאים ניצלו את הסגל הדליל של בוסאני והוליכו לכל אורך ההתמודדות. 

למרות ההפסד, שחקן אחד בנבחרת היה שמח יותר מכולם. יהוא אורלנד, אחד השחקנים הבולטים בטורניר, זכה בתחרות השלשות המסורתית ואף נבחר לחמישיית הטורניר.

קלעו לישראל: יוגב אוחיון 18, אנטון שוטבין 15, יוני ניר 13, יהוא אורלנד 11, מורן רוט ומושון יעקוסי 6 כ"א, יובל נעימי 2.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק