הגשמתי חלום ילדות

אנגליה: קשרה הישראלי החדש של בולטון, תמיר כהן, מתרגש לקראת בואו ל'ריבוק סטדיום', כדי להמשיי את מורשת אביו באי הבריטי: אני אתן הכל לצוות שהאמין בי

יום שני 31 דצמבר 2007
אייל כהן
 קשӨה לשעבר של מכבי נתניה, תמיר כהן, הגשים חלום וממשיך את מורשת אביו (אבי כהן בליברפול) באי הבריטי, כאשר ישחק בשנתיים וחצי הקרובות בבולטון וונדרס האנגלית וכבר נראה מחוזר בתקשורת האנגלית.

תמיר כהן (23) בהחלט נרגש לקפוץ מדרגה, לאחר שלפני שהגיע לעיר היהלומים, כמעט ונעלם מהכדורגל הישראלי, וכמו שגלגל מסתובב פתאום מוצא עצמו הקשר הצעיר והמחונן, בכדורגל האנגלי המפואר.

תמיר כהן בהחלט נרגש לקראת הגשמת חלומו: "החלום שלי התגשם, ואני מוכן ומאמין, שאני מוכן לשלב הבא בקריירה שלߙ. אני רוצה להמשיך בתהליך ולתת למאמן הקבוצה את האמון בכך שהחתים אותי כאן".

מנג'ר בולטון, גארי מגסון אמר היום: "אני מאוד מאושר, שהצלחתי להביא את תמיר כהן לקבוצה. הפוטנציאל שלו נהדר. הוא יצטרך להתאים את עצמו לדרישות שלĠהפריימר ליג, ולהתחבר עם השחקנים החדשים. אני מאמין שזה לא יקח יותר מדי זמן".

כאמור המורשת של שחקנים ישראלים בבולטון נמשכת, כאשר גם טל בן חיים ועידן טל עברו ב'ריבוק סטדיום' היפיפה. כהן לא מגיע לצמרת בליגה האנגלית, אלא בעיקר לכיוון התחתית.Ƞבולטון מדורגת במקום ה-16 בטבלה והשיגה עד כה רק 4 ניצחונות מתוך 20 משחקי ליגה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק