אנלקה מתקרב לצ'לסי

צ'לסי החלה בשיחות רשמיות עם בולטומ על העברתו של החלוץ הצרפתי לסטמפורד ברידג' תמורת עשרה מיליון לירות שטרלינג. העסקה צפויה להסתיים עד סוף השבוע

יום שלישי 01 ינואר 2008
אבי יופה

צ'לסי ואברהם גרנט קרובים להשלמת הרכישה הראשונה שלהם עם פתיחת חלון ההעברות היום. על פי הדיווחים הבוקר בתקשורת האנגלית, המועדון החל בשיחות רשמיות עם ראשי בולטון על העברת החלוץ הצרפתי, ניקולס אנלקה, לסטמפורד ברידג' תמורת עשרה מיליון לירות שטרלינג. 

הפנייה הראשונית נעשתה בסוף השבוע האחרון על ידי מנכ"ל צ'לסי, פיטר קניון, כאשר הצפי הוא שהעסקה תושלם עד סוף השבוע הקרוב. השחקן עצמו מעורב בפרטי המהלך וייתכן שמשחӧה של בולטון מחר מול דרבי קאונטי, יהיה האחרון של אנלקה במועדון.

מנצ'סטר יונייטד הביעה גם כן התעניינות בחלוץ בן ה- 28, אבל נראה שמנג'ר הקבוצה, אלכס פרגוסון, יחליט לנסות את מזלו בגזרה הלונדונית, בניסיון לצרף את חלוץ טוטנהאם, דימיטר ברߑאטוב. 

צ'לסי צפוי להיות המועדון השמיני בקריירה של הצרפתי, אחרי שכבר הספיק לשחק בקבוצות כמו ארסנל, ליברפול וריאל מדריד. צירופו של אנלקה הוא חיוני עבור צ'לסי, שתחסר בתקופה הקרובה את החלוץ דידייה דרוגבה.

גרנט מצידו בߗר לשמור על עמימות בכל הקשור לחיזוק הקבוצה וכל שאמר הוא: "כשיהיו לנו חדשות נודיע. כל האופציות פתוחות. אנחנו לא מחפשים להתחזק בשחקנים לתקופה של כמה חודשים. אנחנו מחפשים החתמות ארוכות טווח".   

צילום: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק