מכבי כמעט בלי סיכוי

מכבי ת"א יוצאת לפילזן ללא קטש. ויטוריה מארחת את בשר התותחים של היורוליג פרוקום ואלמריה מול לבנטה בגביע הספרדי

יום רביעי 02 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
מחזור משחקים ייערך ביורוליג ואנחנו בחרנו להתמקד במכבי ת"א, טאו ויטוריה ולגוון בכדורגל מספרד.

משחק מספר 67: אפס פילזן - מכבי ת"א

מכבי ת"א בצרות. פיטורי המאמן,̠עודד קטש, הכניסו את המערכת לסחרור ובלבול שלא הוסיף לקבוצה. צביקה שרף אמור ליטול את המושכות במשחק הקרוב על מנת לנסות ולהציא את הקבוצה מהמצב הלא סימפטי, אליו נקלעה. פיטורי מאמן מביאים עמם, בדרך כלל, מומנטום חיובי. השאלה הנשאלת היא מה יוכל לעשות צבۙקה שרף עם השחקנים שלא מתפקדים מתחילת העונה? התשובה שלי היא להמשיך להפסיד לפילזן החזקה בחוץ. פילזן ללא הפסד בבית ומכבי היא קבוצה נאיבית בחוץ. לכן ,היא תפסיד את המשחק מעל הליין של 6 נק'.
ההימור:1, ביחס : 1.80 

<ͳtrong>משחק מספר 79: טאו ויטוריה - פרוקום סופוט

טאו ויטוריה מסומנת כאחת המועמדות הבטוחות לפיינל פור השנה. הקבוצה מציגה יכולת מרשימה בביתה ואני לא ממש מרחם על פרוקום הערב.
פרוקום היא הקבוצה הכי חלשה ביורוליג. כל שבוע היא חוטפת על הראש מהקבוצות החזקות של הליגה. צסק"א ניצחה אותה 32 הפרש,לובליאנה החלשה ניצחה אותה 19 הפרש ,והגדילה לעשות אולימפיאקוס וניצחה אותה 44 הפרש.
למה שזה יהיה שונה הפעם? ויטוריה תתפוצץ על המגרש הביתי ותנצח מעל 23 הפרש.
ההימור:1, היחס: 1.80

משחק מספר 85: אלמריה - לבנטה

לבנטה היא הקבוצה החלשה ביותר בליגה הספרדית. לקבוצה יש 7 נק' מ 51 אפשריות. המשחק מול אלמריה בחוץ הוא במסגרת הגביע הספרדי. במשחק הקודם לבנטה ניצחה בביתה ̲:1. זה אומר, שאלמריה צריכה ניצחון על מנת לעבור שלב. לבנטה גרועה בחוץ ואני לא רואה שום כוח שבעולם שימנע ממנה להפסיד גם הפעם. אלמריה קבוצה טובה למדי בבית ולכן היא תיקח את כל הנקודות מלבנטה ותעלה על חשבונה לשלשב הבא בגביע. 
ההימור:1, היחס: 1.55

 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק