קטש צילצל להגיד מברוק

מכבי המאושרת נחתה בישראל אחרי הניצחון ההירואי באיסטנבול. צביקה שרף: "צריך לשכוח מהר את המשחק ולהתרכז ביום ראשון בגליל". פייזר: "זו היתה קבוצת כדורסל אחרת"

יום שישי 04 ינואר 2008
שלמה חסיד

מכבי ת"א נחתה בנתב"ג אחרי הניצחון המשכנע ביום חמישי באיסטנבול. בקבוצה שאבו עידוד מהיכולת הטובה. 

הבעלים דיוויד פדרמן אמר: "אנחנו שמחים מאוד על התוצא۔, היה שיפור גדול. זה גורם להתרוממות רוח ועכשיו צריך להמשיך באותה מגמה. כל הכבוד לצביקה ולבחורים. הפנים עכשיו למשחק ביום ראשון בגליל".

צביקה שרף אמר: "עם כל השמחה על ההישג, עדיין יש לנו המון עבודה. לא צריך להרים את הראש יותר מידי, זה סה"כ ניצחון בודד ועבודה רבה עוד לפנינו. ביום ראשון יש לנו משחק גביע בגליל עם הפרש שביר של 9 נקודות לטובתינו. אנחנו לא רוצים לעוף מהגביע ונצטרך לשכוח מהר את הניצחון בטורקיה ולחשוב רק על המשחק הבא. עודד קטש צלצל אחרי המשחק להےיד מברוק על הניצחון".

מרכוס פייזר: "יש לנו קבוצה שונה לחלוטין. קבוצה שבאה לעשות את העבודה, קבוצה שיודעת כדורסל. עוד לפני זה בתקופה של עודד קטש כולם התאמצו אבל הפעם הכל זרם. אני מאמין בקבוצה הזאת, יש לנו הרגשה מצויינ۪ אחרי הניצחון שגרם לנו לשכוח את התבוסה בזיסמן. נוכל לעשות עונה מצויינת".

טרנס מוריס: "היה משחק מצויין של כל השחקנים לא רק שלי. עשינו ניצחון חשוב מאוד שמעלה אותנו למעשה לטופ 16. עכשיו נשאר הקרב על המיקום ואני מקווה שߠגמור באחד משני המקומות הראשונים. צביקה מאמן מצויין וכך גם היה עודד קטש לפניו. אני שמח להיות חלק מהקבוצה הזאת. ההרגשה כעת נהדרת ואני מקווה שהיא תימשך. אוי ואבוי אם נעוף מהגביע. אנחנו צריכים לבוא מפוקסים ולשכוח מהר מהמשחק באיסטנבול".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק