6

גמר פוטנציאלי

במוקד הלילה דטרויט פיסטונס בראשותו של צ'אנסי בילפס הוותיק תארח את בוסטון סלטיקס לקרב ענקיות, וניו אורלינס המפתיעה תגיע לפיניקס בתקווה לזכות בניצחון חשוב

שבת 05 ינואר 2008
מתן שמי
ליל יום שבת מסדר לחובבי הכדורסל המושבעים 6 משחקים גדולים מן הליגה הטובה בעולם, וכולם מופיעים בתוכניית הווינר. אנחנו כמו תמיד התמקדנו בשני ההימורים האטרקטיביים ביותר עבורכם. "שלישיית החלומות" ובוסטון סלטיקס יגיעו לדטרויט בתקווה לנקום בה על ההפסד מלפני שבועיים, ופיניקס סאנס תארח את ניו אורלינס הורנס בכדי לזכות בניצחון חמישי ברציפות.   &nbsɰ; 


משחק מספר 84: דטרויט – בוסטון 

מיליוני אוהדים בארה"ב, ועוד מיליארדים מכל רחבי העולם יצפו הלילה במפגש בין שתיים מהפייבוריטיות הגדולות ביותר לזכייה בתואר האליפות, דטרויט פיסטונס ובוסטון סלטיקס. המארחת, שנעלמה מעט מאז זכתה בתואר הנחשק לפני כשלוש שנים, מהווה העונה דוגמא מושלמת לקבוצה איכותית ומאוזנת. 

מהצד ההתקפי, כשיש לרשותך קלעי שלשות מיומנים כמו טיישון פרינס וריצ'ארד המילטון, ורכז ותיק כמו צ'אנסי בילאפס {שהיה קרוב מאוד לעזוב את הפיסטונס אשתקד} ממוצע מדהים של 100 נק' למשחק, בוודאי אינה מהווה הפתעה רצינית. וכמו לאורך כל השנים, הדבר המייצג את דטרויט בצורה הטובה ביותר, היא היכולת ההגנתית הפנומנאלית. 89 נק' בלבד סופגת המארחת עד כה העונה, והלילה החבורה בכחול תצטרך לעבוד קשה מאוד בכדי לשמור על המאזן המדהים. 

בוסטון סלטיקס, זכתה מפתיחת העונה לכינוי "שלישיית החלומות", אך בדיוק כמו הפיסטונס, בוסטון  הצליחה להתחבר כקבוצה אחת שווה, ולאוו דווקא בתור אוסף של כߕכבים. בצוותא עם הרכז הצעיר, רייג'ון רונדו, המוליך את טבלת האסיסטים של האורחת עם 5.6 למשחק, בוסטון מדורגת ראשונה בבית האטלנטי עם 3 הפסדים בלבד לאורך כל העונה. 

ומי דאגה להנחיל לסלטיקס את הפסדה היחידי באולמה הביתי? ניחשתם נכון, דטרויט פיסטונס. לפני כשבועיים הפיסטונס הצליחו לגבור על דוק ריברס וחניכיו לאחר מותחן אמיתי, וגם הלילה הניסיון והחיבור ארוך השנים של שחקנۙ דטרויט יהווה פקטור משמעותי, וישלים לאלופת 2004 ניצחון כפול על התותחים בירוק. ההימור: 1, היחס: 1.80. 

משחק מספר 88: פיניקס – ניו אורלינס 

אולם הקרב בין הפיסטונס והסלטיקס ימשוך {ובצדק} את מלואĠתשומת הלב הלילה, אך גם ב- "יו.אס. איירוז סנטר" שבפיניקס, יתקיים משחק בין שתיים מאריות הליגה. הראשונה, פיניקס סאנס הפנטסטית המוליכה את הבית הפאסיפי עם 23 ניצחונות לעומת 9 הפסדים, והשנייה היא ניו אורלינס הורנטס המפתיעה המתחרה ראש בראש עם דירק נוביצקי והמאבריקס על המקום השני בבית הדרום מזרחי.

פיניקס והשלישייה האדירה, סטיב נאש, אמארה סטודמאייר ושון מריון, מרߛיבים יחדיו חוד התקפי קטלני המוליך את הליגה עם 109 נקודות זכות בממוצע למשחק. בזכות אותה יכולת התקפית {מכיוון שהמושג "הגנה" פשוט אינו קיים בפיניקס} המארחת  נמצאת בכושר אדיר עם חמישה ניצחונות מתוך ששת משחۧיה האחרונים. 


אשתקד, הייתה זו טורונטו ראפטורס הקטנה שהצליחה להדהים את כולם ולהגיע לפל

תגובות

טלספורט בפייסבוק