6

בן יוסף לא עובר למכבי

בלמה של בית"ר ירושלים הודיע לראשי האלופה כי החליט שלא לעבור למכۑי תל אביב, אלא להמשיך ולהילחם על מקומו בהרכב.שום ושפיגל ערכו אסיפה קבוצתית, זנדברג התנצל על התנהגותו

יום ראשון 06 ינואר 2008
אסף שקד
 תומר בן יוסף החליט להישאר בבית"ר ירושלים. בלמה של האלופה החליט שלא לקבל̠את ההצעה של מכבי תל אביב.

בן יוסף הגיע לפני כשנה וחצי לבית"ר ירושלים, אך לא השתלב מקצועית מאחר שלקבוצה הצטרפו גם שמעון גרשון ואריק בנאדו. בן יוסף מיעט לשחק למרות שעד לפני כשנתיים היה לשחקן הרכב בנבחרת.

הישארותו של בן יוסף תחߙיב את מכבי תל אביב לצרף בלם זר, אולם בבית"ר אמרו בסיפוק כי בן יוסף החליט נכון וכי מאחר שישנם עוד משחקים בים עד סיום העונה, יזכה הבלם למספר רב של הזדמנויות.

בית"ר ערכה לפנות צהריים אימון אליו הגיע גם המנהל המקצועי גיורא שפיגל. האחרון בצוותא עם המאמן יצחק שום, שוחחו עם השחקנים על היכולת הלא משכנעת מהמשחק מול הרצליה. במהלך האסיפה אף התנצל מיכאל זנדברג על התנהגותו מיד לאחר שהוחלף בדקה ה-69.

"הדגשנו את החשיבות של מעקב ובקרה תמידית כדי לשפר את רמת המשחק שלנו", אמר גיߕרא שפיגל היום, "למרות שמבחינת תוצאות, מה שהשגנו במשך 14 המחזורים האחרונים הוא הישג מרשים"

דרק בואטנג נפצע בכף רגלו השמאלית במהלך המשחק אתמול. היום הוא נשלח לבדיקות וצילומים על מנת לאמוד את חומרת פציעתו. ההערכה היא כי השחקן יהיה כשיר למשחק הליגה הקרוב מול סכנין.

 

 ̼/p>


תגובות

טלספורט בפייסבוק