ביינום חזר להתאמן

הגארד של מכבי תל אביב ששוחרר למעצר בית חזר להתאמן הבוקר. עדיין לא ידוע אם יוגש כתב אישום לשחקן. בכיר במכבי תל אביב על הבדלי הגרסאות בין השחקן לתקליטן הדרוס: "זה נבלה וזה טרפה"

יום שלישי 08 ינואר 2008
שלמה חסיד
וויל ביינום, שמככב בפרשה הכי סוערת בספורט הישראלי, חזר היום להתאמן עם שחקני מכבי תל אביב. ביינום שוחרר אתמול בערב למעצר בית, לאחר שצוות החוקרים וראשי הפרקליטות החליטו כי אין טעם להמשך החזקתו במעצר עד מחר. 

המשטרה מאוד מאוכזבת מהבשורה, כיוון שכחולי המדים קיוו לשמור את וויל ביינום במעצר בית לפחות עוד שבוע, וכעת חל שינוי חיובי עבור הנאש۝. 

ביינום היה אמור להיות מובא לשופט בבוקר, אולם לאור התפנית, ביינום הגיע לבית המשפט ללא אזיקים ומשם הלך לביתו.  אתמול ביינום הצליח לשחזר על פי גירסתו את מה שאירע ביום שישי האחרון. 

"העיקר שוויל יחӖור לחייך"

במכבי תל אביב נמאס מהעיסוק האין סופי בסוגיית וויל ביינום והכושים העבריים מדימונה. בקבוצה הוחלט לשים בצד את כל נושא הרכז העצור ולנתק אותו מהשחקנים לקראת משחק העונה בבית המוקדם ביורוליג מול מלאגה ביום חמישי הקרוב. 

בכיר בקבוצה אמר ל telesport: "נמאס מהפרשה הזו. אנחנו לא מתעסקים מי צודק- ביינום או הבחור שנדרס. זה נבלה וזה טרפה. אם ביינום לא היה מרוויח כל כך הרבה כסף לא היה סכסוך ולא היה כלום. לנו יש משחק חשוב ביום חמישי אבל אל תדאגו, השחקנים יהיӕ עם הראש במשחק, כי אין לנו דרך אחרת אלא לנצח". 

וואנטיגו קאמינגס, מי שהיה עד לפרשה ולא הגיב מאז האירוע, אמר היום: "וויל ביינום לא עשה דבר. הוא חגג את יום הולדתו ובסך הכל רצה לחזור הביתה. הוא נכנס למקום וסיטואציה שהוא לא רצה להיות בה. אני בטוח שוויל ייצא מזה וכמו שהעסק פרץ, כך הוא ידעך ויחזור לחייך. הוא בחור מדהים וכל מי שמכיר אותו יודע שאין סיכוי שיעשה דברים חמורים כאלה". 

בכל מקרה הרכז יעמוד לוועדת משמעת יחד עם קאמינגס, שם הוא צפוי ל۔יענש בחומרה. לקבוצה יש סעיף בחוזי השחקנים, המאפשר לה לצאת חד צדדית מחוזה של כל שחקן המעורב בעבירה פלילית וייתכן כי יעשה שימוש בסעיף זה אם וכאשר יוחלט לחתוך את ביינום מהקבוצה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק